دستورالعمل برگزاری جلسه دفاع در پردیس البرز

۱۵ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۴:۰۳ کد : ۱۳۹۱۶ اطلاعیه ها پژوهش
تعداد بازدید:۱۷۳۰
دستورالعمل برگزاری جلسه دفاع در پردیس البرز

‌‌‌‌‌‌‌

دستورالعمل برگزاری جلسه دفاع در پردیس البرز

  1. دانشجویانی که قصد دفاع (از پروپوزال، پایان نامه و رساله) را دارند موظف اند حداقل یک ماه قبل از تاریخ تقریبی دفاع نسبت به اعلام آمادگی دفاع و بارگذاری فرم‌ها در سامانه مدیریت پایان نامه پردیس البرز، سامانه جامع آموزش اقدام نمایند.
  2. تمامی امضاهای مورد نیاز برای فرم‌های دفاع بایستی فقط به صورت الکترونیکی اخذ شود و از مراجعه حضوری به دانشکده‌ها و پردیس البرز پرهیز گردد. (نیازی به اخذ امضاهای مربوط به واحدهای آموزش- مالی و معاونت آموزشی پردیس نیست و اقدامات لازم در پردیس انجام خواهد گرفت.)

نکته: تسویه حساب مالی قبل از ثبت درخواست دفاع، الزامی است.

  1. کلیه دفاع‌های پردیس البرز فقط به صورت غیرحضوری و در اتاق مجازی دفاع پردیس البرز برگزار می‌گردد و حضور تمامی اساتید در جلسه دفاع الزامی است.

*نکته ۱: برگزاری دفاع الکترونیکی از هر طریق دیگری به جز "اتاق مجازی دفاع پردیس البرز " رسمیت نداشته و معاونت علمی پردیس آن را ابطال اعلام خوهد کرد.

*نکته ۲: دانشجو موظف است قبل از نهایی کردن زمان دفاع با اساتید نسبت به هماهنگی با خانم بنایی اقدام نماید.

مرحله اول

لازم است دانشجویان

دکتری: فرم های مجوز دفاع، تأیید مقاله و گزارش پیشرفت رساله (پس از اخذ امضا الکترونیکی استاد راهنما، مدیر گروه)، گواهی پذیرش مقاله و صفحه اول مقاله و فایل ورد رساله در سامانه مدیریت پایان نامه پردیس البرز و سامانه جامع آموزش بارگذاری نمائید.

کارشناسی ارشد: فرمهای مجوز دفاع و گزارش پیشرفت کارشناسی ارشد (پس از اخذ امضا الکترونیکی استاد راهنما، مدیر گروه) کارنامه و فایل ورد پایان نامه در سامانه مدیریت پایان نامه پردیس البرز و سامانه جامع آموزش بارگذاری نمائید.

بعد از بارگذاری مدارک فوق، برای (خانم بنایی) پیغام بگذارید.

مرحله دوم:

پس از استعلام همانندجو و اخذ درصدقابل قبول لازم است، دانشجو باید پایان نامه خود را به اساتید داور ارائه دهد و پس از اخذ امضا اساتید مشاور و داوران داخلی و خارجی فرم نهایی و تکمیل شده را در سامانه بارگذاری نمائید.

*نکته: یاداوری می‌شود دانشجویان پس از استعلام همانندجو و هماهنگی با (خانم بنایی)، پایان نامه را به داوران ارائه می‌دهند در غیر این صورت مجوز دفاع ندارد.

بعد از بارگذاری مدارک فوق، مجدداً برای (خانم بنایی) پیغام بگذارید.

مرحله سوم:

جهت ثبت تاریخ و روز و ساعت دفاع مجدداً برای (خانم بنایی) پیغام بگذارید.

نکات مهم

اداره پژوهش پردیس البرز

آذر ماه ۹۹ ‌‌‌‌‌