اطلاعیه معاونت علمی پردیس البرز درباره شیوه دریافت همانندجویی

۲۱ شهریور ۱۴۰۱ | ۰۷:۵۶ کد : ۳۰۵۴۲ اطلاعیه ها اطلاعیه‌های پژوهشی
تعداد بازدید:۶۹۶
روابط عمومی پردیس البرز- معاونت علمی پردیس البرز طی اطلاعیه‌ای شیوه دریافت همانندجویی پایان‌نامه‌های تحصیلات تکمیلی را اعلام کرد. متن اطلاعیه به این شرح است:

دانشجویان گرامی لازم است جهت دریافت درصد مشابهت (همانندجویی) در سایت https://tik.irandoc.ac.ir اقدام به همانندجویی فایل پایان نامه / رساله خود نمایند.

نکات مهم:

۱- دانشجو باید شناسه استاد در سامانه همانندجو و ایمیل وی جهت دریافت درصد مشابهت را از استاد راهنمای اول خود جویا شود. * دانشجو در صورت عدم اطلاع از شناسه استاد: از شناسه ABIWF9 (همه با حروف بزرگ) ایمیل similarity@ut.ac.ir نام مؤسسه «مرکز فناوری دانشگاه تهران» برای عضویت استفاده نماید.

۲- اولویت ایمیل دانشجو جهت همانندجویی، ایمیل شخصی مندرج در سامانه جامع آموزش می‌باشد. در صورتی که ایمیل شخصی خالی بود از ایمیل دانشگاهی استفاده نمائید. مسیر مشاهده ایمیل درج شده در سامانه آموزش برای دانشجویان عبارت است از:

اطلاعات شخصی و کلی---مشاهده اطلاعات ثبت شده در سامانه---پردازش پست الکترونیکی و شماره دانشجو

۳- دانشجو ملزم است که بعد از دریافت درصد همانندجویی و گواهی آن از روش فوق، مقدار درصد و گواهی مربوطه را در فرایندهای درخواست تصویب موضوع و درخواست دفاع ثبت نماید تا استاد راهنما و …آن را بررسی و تأیید نمایند. قابل ذکر است که به زودی شناسه اعضای هیئت علمی دانشگاه تهران در سامانه همانندجو به دانشکده / دانشکدگان از طریق اداره کل خدمات آموزشی اطلاع‌رسانی می‌گردد.

در صورت اشکال در سیستم لطفاً درخواست خود را به سامانه https://sd.ut.ac.ir ارسال نمائید.

معاونت علمی پردیس البرز