نشست مشترک مسئولان پردیس البرز و دانشکدگان علوم برگزار شد

۱۷ آبان ۱۴۰۱ | ۰۹:۲۰ کد : ۳۱۳۰۴ اخبار
تعداد بازدید:۶۹
روابط عمومی پردیس البرز- نشست مشترک مسئولان پردیس البرز و دانشکدگان علوم روز شنبه ۱۴ آبان ۱۴۰۱ در پردیس البرز برگزار شد.

در این نشست که اعضای هیئت رئیسه پردیس البرز و دانشکدگان علوم در آن حضور داشتند، طرفین به طرح دیدگاه‌های خود درباره مسائل و مشکلات آموزشی و پژوهشی و ارائه راهکار برای حل آنها پرداختند.

در بخشی از نشست، دکتر یحیی بوذری‌نژاد، رئیس پردیس البرز، با تاکید بر تقویت روابط و حل مشکلات، هدف مهم پردیس‌های خودگردان را فعالیت‌های بین‌المللی و پیش بردن اهداف بین‌المللی دانشگاه تهران ذکر و اظهار امیدواری کرد که دانشکدگان علوم در همکاری با پردیس البرز گام‌های مؤثری در این مسیر بردارند.

دکتر وحید نیکنام، رئیس دانشکدگان علوم، نیز با مهم خواندن رویکرد میان‌رشته‌ای در همکاری پردیس البرز با دانشکدگان علوم، خواستار همکاری پردیس البرز در جذب دانشجو برای رشته‌های پرطرفدار و تقویت این حوزه از علم جدید شد.

دکتر علی نخعی، معاون علمی؛ دکتر زینب سازور، معاون اجرایی، دانشجویی و فرهنگی و دکتر علی افضلی، مشاور رئیس پردیس البرز در امور بین‌الملل از پردیس البرز و دکتر مجید سلیمانی دامنه، معاون پژوهش و فناوری؛ دکتر علی رضا شاکری، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی و دکتر بهناز بخشنده، معاون دانشجویی و فرهنگی و دکتر عبداله سهرابی بیدار، معاون اداری و مالی از دانشکدگان علوم هریک مشکلات حوزه معاونت خود را ذکر و پیشنهادهایی برای برطرف کردن و تسهیل امور ارائه کردند.