اطلاعیه برگزاری آزمون جامع دکتری پردیس البرز در نیم‌سال اول سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱

۱۶ آبان ۱۴۰۱ | ۱۵:۴۷ کد : ۳۱۲۹۹ اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۶۳۵

به اطلاع دانشجویان متقاضی و واجد شرایط شرکت در آزمون جامع دکتری پردیس البرز می‌رساند زمان برگزاری این آزمون در نیم‌سال اول سال تحصیلی ۰۲-۱۴۰۱، در روز دوشنبه ۱۴ آذر ماه ۱۴۰۱ ساعت ۹ صبح می‌باشد.
در صورتی که بر اساس مصوبات ستاد ملی کرونا، در تاریخ اعلام شده امکان برگزاری آزمون نباشد، تاریخ جدید متعاقباً اعلام خواهد شد.
جهت اخذ مجوز شرکت در آزمون جامع توجه به نکات ذیل الزامی است:
۱ - دانشجویان می‌بایست تا پایان نیمسال دوم ۰۱-۱۴۰۰ کلیه واحدهای آموزشی خود را با معدل کل حداقل ۱۶ با موفقیت گذرانده باشند.
۲ - دانشجویان می‌بایست حداکثر تا تاریخ ۰۷/۲۰/‏۱۴۰۱ در سامانه جامع آموزش ثبت نام کرده و نسبت به واریز شهریه و تسویه مالی نیم‌سال اول سال تحصیلی ۰۲-۱۴۰۱ اقدام نموده باشد.
توجه: دانشجویان ورودی ۹۸ به قبل که تاکنون موفق به شرکت در این آزمون نشده‌اند می‌بایست قبلاً مجوز شرکت در آزمون جامع را از اداره کل خدمات آموزشی دانشگاه تهران اخذ کرده باشند.
۳ - دانشجویان می‌بایست مدرک زبان عمومی را طبق جدول پیوست حداکثر تا ۱ آذر ماه ۱۴۰۱، قبل از آزمون جامع به اداره آموزش پردیس تحویل دهد. تحت هیچ شرایطی امکان تعویق ارائه مدرک زبان به بعد از آزمون و یا قبولی مشروط و یا تغییر نمره قبولی زبان وجود ندارد.
۴ - کلیه دانشجویان متقاضی موظف هستند اعلام آمادگی جهت شرکت در آزمون جامع را به صورت کتبی حداکثر تا ۱ آذر ماه ۱۴۰۱ به کارشناس آموزش خود از طریق سامانه پیغام اطلاع دهند.
۵ - آزمون جامع به صورت حضوری در دانشکده‌های هر رشته برگزار می‌شود.
۶ - هیچ گونه برنامه‌ای برای تغییر آزمون جامع از حالت فعلی به جایگزینی با پروپوزال در هیچ کدام از رشته‌های پردیس البرز وجود ندارد.
۷ - بر اساس تقویم مصوب، آزمون جامع برای کلیه رشته‌ها ۲ بار در سال انجام می‌شود. زمان آزمون جامع بعدی اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ خواهد بود.


معاونت علمی پردیس البرز دانشگاه تهران