برگزاری نوبت دوم آزمون جامع دکتری پردیس البرز در نیم‌سال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰

۰۴ مرداد ۱۴۰۱ | ۱۱:۴۴ کد : ۲۹۷۳۵ اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۴۹۰
روابط عمومی پردیس البرز: معاونت علمی پردیس البرز دانشگاه تهران طی نامه‌ای تاریخ برگزاری نوبت دوم آزمون جامع دکتری پردیس البرز در نیم‌سال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ را اعلام کرد. متن اطلاعیه به این شرح است:

به دلیل شرایط موجود در کشور ناشی از پیک جدید بیماری کرونا و رفاه حال دانشجویان عزیز به اطلاع می‌رساند زمان برگزاری نوبت دوم آزمون جامع دکتری در نیم‌سال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰، در روز سه‌شنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۹ صبح می‌باشد.

در صورتی که بر اساس مصوبات ستاد ملی کرونا، در تاریخ اعلام شده امکان برگزاری آزمون نباشد، تاریخ جدید متعاقباً اعلام خواهد شد.

جهت اخذ مجوز شرکت در آزمون جامع توجه به نکات ذیل الزامی است:

۱ - دانشجویان می‌بایست تا پایان نیم‌سال اول ۱۴۰۱-۱۴۰۰ کلیه واحدهای آموزشی خود را با معدل کل حداقل ۱۶ با موفقیت گذرانده باشند.

۲ - دانشجویان می‌بایست حداکثر تا تاریخ ۰۵/۳۰/‏ ۱۴۰۱ نسبت به واریز شهریه و تسویه مالی نیم‌سال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ اقدام نموده باشند.

توجه: دانشجویان ورودی ۹۸ به قبل که تاکنون موفق به شرکت در این آزمون نشده‌اند می‌بایست قبلاً مجوز شرکت در آزمون جامع را از اداره کل خدمات آموزشی دانشگاه تهران اخذ کرده باشند.

۳ - دانشجویان می‌بایست مدرک زبان عمومی را طبق جدول پیوست حداکثر تا یک هفته قبل از آزمون جامع به اداره آموزش پردیس تحویل دهند. تحت هیچ شرایطی امکان تعویق ارائه مدرک زبان به بعد از آزمون و یا قبولی مشروط و یا تغییر نمره قبولی زبان وجود ندارد.

۴ - کلیه دانشجویان متقاضی موظف هستند اعلام آمادگی جهت شرکت در آزمون جامع را به صورت کتبی حداکثر تا ۳۰/ ‏۰۵/‏۱۴۰۱ به کارشناس آموزش خود از طریق سامانه پیغام اطلاع دهند.

۵ - این آزمون بنا به تشخیص گروه مربوطه و به صورت حضوری در دانشکده‌های هر رشته برگزار می‌شود.

۶ - هیچ گونه برنامه‌ای برای تغییر آزمون جامع از حالت فعلی به جایگزینی با پروپوزال در هیچ کدام از رشته‌های پردیس البرز وجود ندارد.

شیوه نامه زبان عمومی 


معاونت علمی پردیس البرز دانشگاه تهران