نشست و تبادل نظر کارکنان با معاون اجرایی پردیس البرز دانشگاه تهران

۲۲ تیر ۱۴۰۱ | ۰۸:۳۱ کد : ۲۹۴۷۸ اخبار
تعداد بازدید:۲۶۴
روابط عمومی پردیس البرز - اولین نشست کارکنان با معاون اجرایی جدید پردیس البرز دانشگاه تهران روز سه شنبه ۲۱ تیر ۱۴۰۱ساعت ۱۱ لغایت ۱۳ در سالن شورای پردیس، برگزار شد.

 

در ابتدای نشست کارکنان پردیس به معرفی، سوابق تحصیلی، شغلی، مسئولیت اداری، اجرایی، آموزشی و پژوهشی پرداختند و همچنین پیشنهاد و راهکارهای کارشناسانه برای بهبود وضعیت موجود ارائه کردند.
در ادامه دکتر زینب سازور، معاون اجرایی پردیس البرز ضمن ابراز خوشحالی بابت حضور درجمع صمیمی کارکنان گفتند: آوازه پردیس البرز در دانشگاه تهران پیچیده و امیدواریم باتوجه به سن کم پردیس بتوانیم برنامه‌ریزی مدون درخصوص اصلاح آیین‌نامه‌ها، بخش نامه‌ها، شفاف‌سازی، برند سازی و ارزیابی عملکرد دقیق انجام دهیم تا حق و حقوقی از کسی ضایع نشود و درحد توان همه اساتید، کارکنان و دانشجویان را باتوجه به ضوابط و مقررات راضی نگه داریم.
معاون اجرایی پردیس البرز گفتند: انشالله برنامه‌ای برای جلسات بیشتر برای تعمیق همکاری موثر به شکل اداره به اداره یا به صورت عمومی خواهیم داشت تا به بررسی مشکلات، موانع و راهکارها بپردازیم.
وی گفت: احساس و تعصب کارکنان را تحسین می‌کنم و تاکید کردند پیشنهاد، راهکار و مشکلات خود را از طریق رؤسای ادارات به گوش مسئولین برسانید.