مراسم تکریم معاون پیشین و معارفه معاون جدید اجرایی پردیس البرز برگزار شد

۱۵ تیر ۱۴۰۱ | ۱۴:۴۵ کد : ۲۹۳۴۴ اخبار
تعداد بازدید:۲۱۵
روابط عمومی پردیس البرز- مراسم تکریم دکتر سیداحمد فیروزآبادی، معاون اجرایی پیشین و معارفه دکتر زینب سازور، معاون اجرایی جدید پردیس البرز روز سه‌شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱ در تالار فارابی پردیس البرز برگزار شد.

در ابتدای این مراسم، دکتر فیروزآبادی گزارشی از فعالیت معاونت اجرایی را در طول تصدی این پست ارائه کرد. حرکت به سمت مجازی‌سازی که کرونا یکی از عوامل اصلی آن بود، کمک به تجهیز کارگاه‌ها و آزمایشگاه‌های دانشکده‌های همکار، برگزاری جلسات مشورتی با کارشناسان و رؤسای ادارات پردیس، حفظ کوچکی و چابکی ستاد پردیس، طراحی بسته اختیارات پردیس، برگزاری سمینارهای تخصصی، فعال‌سازی انجمن‌های علمی و فعالیت‌های ورزشی از جمله فعالیت‌های مورد اشاره معاون اجرایی پیشین پردیس البرز بود.

در ادامه دکتر زینب سازور، عضو هیئت علمی دانشکده مهندسی صنایع و معادن و معاون اجرایی جدید پردیس البرز ضمن قدردانی از تلاش‌های دکتر فیروزآبادی گفت: معاونت اجرایی معاونت متنوعی است که از حوزه‌های اداری، پشتیبانی، دانشجویی و فرهنگی تشکیل شده است و برای بهبود فعالیت‌های فرهنگی و دانشجویی تشکیل شورای فرهنگی را در دستور کار داریم.

وی افزود: هم چنین تلاش خواهیم کرد آئین‌نامه‌های قبلی را با همکاری هیئت رئیسه محترم و کارشناسان مربوطه به صورت استاندارد بازنگری کنیم و به لحاظ توسعه منابع و تخصیص بهینه آنها برنامه ریزی های دقیق خواهیم داشت.

معاون اجرایی پردیس بحث توسعه و پشتیبانی از سرمایه های انسانی پردیس البرز را جز اولویت‌های خود برشمرد و بر رسیدگی به وضع نیروهای شرکتی  تاکید کرد.

در ادامه دکتر یحیی بوذری نژاد، رئیس پردیس البرز، با اشاره به درخواست معاون پیشین برای جابجایی گفت: بیش از ۱۲ سال است از طریق دانشکده با جناب آقای دکتر فیروزآبادی آشنایی و شناخت دارم با اصرار خودشان جابجایی مدیریت اتفاق افتاد.

رئیس پردیس البرز افزود: رشته خانم دکتر سازور مدیریت صنایع است و ایشان آشنایی کافی با این حوزه دارند اما نباید فراموش کنیم که در این ده سال تأسیس پردیس قطعاً زحمات زیادی کشیده شده و افراد زیادی دخیل بوده‌اند.

دکتر بوذری‌نژاد با اشاره به ویژگی کاری معاون جدید اظهار داشت: خانم دکتر سازور شخصی پیگیر و متعهد هستند و امیدوارم گذشتگان ما هر قدمی که برای پردیس برداشتند ما ادامه دهنده راه آنها برای پیشرفت و توسعه پردیس باشیم و این آجرهای چیده شده را بتوانیم تکمیل کنیم.

دکتر بوذری‌نژاد در پایان تصریح کرد: وظیفه ما توسعه علم است و باید ضمن تقویت حوزه‌های علمی، دوره‌های کوتاه‌مدت نیز بر اساس مقررات و ضوابط پیش برود.