اطلاعیه اعلام زمان، مکان و شرایط مصاحبه مرحله دوم آزمون دکتری تخصصی سال ۱۴۰۱ پردیس البرز دانشگاه تهران

۱۸ خرداد ۱۴۰۱ | ۱۲:۲۷ کد : ۲۸۵۱۱ اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۵۰۰۸
روابط عمومی پردیس البرز - اداره خدمات آموزشی پردیس البرز دانشگاه تهران با صدور اطلاعیه‌ای زمان، مکان و شرایط مصاحبه تخصصی مرحله دوم آزمون دکتری تخصصی سال ۱۴۰۱ را اعلام کرد. متن اطلاعیه به شرح زیر است:


ضمن عرض تبریک به معرفی‌شدگان مرحله اول آزمون دکتری تخصصی پردیس البرز دانشگاه تهران، بدین‌وسیله به اطلاع می‌رساند:
مصاحبه تخصصی مرحله دوم آزمون مذکور در کدرشته محل‌های پردیس البرز از روز سه‌شنبه ۲۴ لغایت روز شنبه ۲۸ خرداد ‏۱۴۰۱ صورت می‌گیرد که زمان دقیق هر کد رشته محل (هر رشته) به شرح جداول پیوست می‌باشد.‌‌‌‌‌‌‌

توضیحات:
۱. منابع مصاحبه داوطلبان متقاضی شرکت در رشته فقه و مبانی حقوق اسلامی، الروضة البهیة فی شرح اللمعة الدّمشقیة، فرایدالاُصول (الرسائل) بخش اصول عملیه، اصول الفقه مظفر، دو جلد اول القواعد الفقهیة بجنوردی می‌باشد.

نکات مهم:
۱. مصاحبه تخصصی آزمون مرحله دوم دکتری سال ۱۴۰۱ به صورت حضوری برگزار می‌شود.
۲. داوطلبان باید اصل و کپی کلیه مدارک بارگذاری شده (شامل: مدارک شناسایی، آموزشی و پژوهشی) در سامانه جامع آموزش و تصویر فرم مشخصات فردی را به منظور راستی‌آزمایی در یک پوشه و در روز مصاحبه به همراه داشته باشند‌‌.
۳. زمان تشکیل پرونده و شروع فرآیند مصاحبه برای هر داوطلب بر اساس جدول زمان‌بندی در هر رشته مشخص شده است و داوطلبان باید ۳۰ دقیقه قبل از زمان اعلام شده جهت تشکیل پرونده در محل مصاحبه حاضر باشند.
۴. به دلیل طولانی شدن برخی از مصاحبه‌ها امکان دارد داوطلبان زمان بیشتری را در انتظار مصاحبه بمانند. لذا خواهشمند است داوطلبان محترم در روز مصاحبه فقط برای انجام فرآیند مصاحبه برنامه‌ریزی کنند و انجام سایر امور شخصی را به روزهای دیگر موکول کنند.
۵. انجام مصاحبه صرفاً برای داوطلبان یک بار برگزار می‌شود و عدم شرکت در بازه زمانی تعیین شده به منزله انصراف تلقی گردیده و برگزاری مصاحبه مجدد امکان‌پذیر نیست.
۶. برای سنجش زبان انگلیسی داوطلبان ممکن است مصاحبه‌کنندگان سوال‌هایی را به زبان انگلیسی بپرسند یا ممکن است متنی از کتاب‌های اصلی رشته را روی صفحه به نمایش بگذارند تا داوطلب آن را به فارسی ترجمه نماید.
۷. ضروری است داوطلبان جهت اطلاع از تغییرات احتمالی به طور مستمر به سایت پردیس البرز به نشانی alborz.ut.ac.ir مراجعه نمایند. اطلاعیه‌های پردیس از طریق کانال‌های تلگرام و اینستاگرام البرز ( ALBORZUT@ و alborz.ut.ac.ir@ ) نیز اطلاع رسانی می‌شوند.
۸. نتایج نهایی از طریق سازمان سنجش آموزش کشور اعلام خواهد شد.
برای آگاهی از آدرس مکان مصاحبه اینجا کلیک کنید.

جغرافیای سیاسی

جغرافیا و برنامه ریزی شهری

مدیریت ورزشی

فیزیولوژی ورزشی

آسیب شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی

رفتار حرکتی

جامعه شناسی-جامعه شناسی اقتصادی و توسعه

آموزش زبان انگلیسی

زبان و ادبیات انگلیسی

شیمی کاربردی

مهندسی صنایع- بهینه سازی سیستم ها

مهندسی متالورژی و مواد

زبان و ادبیات فارسی

حقوق خصوصی

حقوق بین الملل عمومی

حقوق عمومی

محیط زیست- برنامه ریزی

مدیریت بازرگانی (گرایش مدیریت سیاستگذاری و مدیریت بازاریابی)

مدیریت دولتی- تصمیم گیری و خط مشی گذاری عمومی

مدیریت دولتی- مدیریت منابع انسانی

مدیریت صنعتی- تحقیق در عملیات

مدیریت رسانه

حسابداری

فقه و مبانی حقوق اسلامی

جدول آدرس مکان های مصاحبه