اطلاعیه معاونت علمی پردیس البرز درباره برگزاری آزمون جامع دکتری در نیم‌سال دوم سال تحصیلی ۰۱-۱۴۰۰

۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۰۹:۱۹ کد : ۲۷۱۸۲ اطلاعیه ها اطلاعیه‌های آموزشی
تعداد بازدید:۱۰۱۴
روابط عمومی پردیس البرز- معاونت علمی پردیس البرز طی اطلاعیه‌ای زمان برگزاری آزمون جامع دکتری در نیم‌سال دوم سال تحصیلی ۰۱-۱۴۰۰ را اعلام کرد. متن اطلاعیه به این شرح است:

به اطلاع دانشجویان متقاضی و واجد شرایط شرکت در آزمون جامع دکتری پردیس البرز می‌رساند زمان برگزاری آزمون جامع دکتری در نیم‌سال دوم سال تحصیلی ۰۱-۱۴۰۰ روز دوشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۹ صبح می‌باشد.

در صورتی که بر اساس مصوبات ستاد ملی کرونا، در تاریخ اعلام شده امکان برگزاری آزمون نباشد، تاریخ جدید متعاقباً اعلام خواهد شد.

جهت اخذ مجوز شرکت در آزمون جامع توجه به نکات ذیل الزامی است:

۱ - دانشجویان می‌بایست تا پایان نیم‌سال اول ۰۱-۱۴۰۰ کلیه واحدهای آموزشی خود را با معدل کل حداقل ۱۶ با موفقیت گذرانده باشند.

۲ - دانشجویان می‌بایست حداکثر تا تاریخ ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ در سامانه جامع آموزش ثبت نام کرده و نسبت به واریز شهریه و تسویه مالی نیم‌سال دوم سال تحصیلی ۰۱-۱۴۰۰ اقدام نموده باشند.

توجه: دانشجویان ورودی ۹۸ و قبل از آن که تاکنون موفق به شرکت در این آزمون نشده‌اند می‌بایست قبلاً مجوز شرکت در آزمون جامع را از اداره کل خدمات آموزشی دانشگاه تهران اخذ کرده باشند.

۳ - دانشجویان می‌بایست مدرک زبان عمومی را طبق جدول پیوست حداکثر تا یک هفته قبل از آزمون جامع به اداره آموزش پردیس تحویل دهند. تحت هیچ شرایطی امکان تعویق ارائه مدرک زبان به بعد از آزمون و یا قبولی مشروط و یا تغییر نمره قبولی زبان وجود ندارد.

۴ - کلیه دانشجویان متقاضی موظف‌اند اعلام آمادگی جهت شرکت در آزمون جامع را به صورت کتبی حداکثر تا اول خرداد ‏۱۴۰۱ به کارشناس آموزش خود از طریق سامانه پیغام اطلاع دهند.

۵ - آزمون جامع به صورت حضوری در دانشکده‌های هر رشته برگزار می‌شود.

۶ - هیچ گونه برنامه‌ای برای تغییر آزمون جامع از حالت فعلی به جایگزینی با پروپوزال در هیچ‌یک از رشته‌های پردیس البرز وجود ندارد.

۷ - بر اساس تقویم مصوب، آزمون جامع برای کلیه رشته‌ها دو بار در سال انجام می‌شود. زمان آزمون جامع بعدی آبان ۱۴۰۱ خواهد بود.

معاونت علمی پردیس البرز دانشگاه تهران

شیوه نامه زبان عمومی