حمایت از شرکت اعضای هیأت علمی و دانشجویان در کنفرانس‌های بین‌المللی مجازی

۰۵ شهریور ۱۴۰۰ | ۱۶:۴۷ کد : ۱۹۸۷۶ اخبار امور بین الملل
تعداد بازدید:۳۱۹
روابط عمومی پردیس البرز- بودجه حمایت از شرکت اعضای هیأت علمی و دانشجویان در کنفرانس‌های بین‌المللی مجازی در سال ۱۴۰۰ تعیین شد.

بودجه حمایت از شرکت اعضای هیأت علمی و دانشجویان در کنفرانس‌های بین‌المللی مجازی در سال ۱۴۰۰ از سوی شورای بین‌الملل دانشگاه تهران تعیین و ابلاغ شد.
بر اساس ابلاغیه معاونت بین‌الملل دانشگاه تهران، موضوع تعیین بودجه حمایت از شرکت اعضای هیأت علمی و دانشجویان در کنفرانس‌های بین‌المللی مجازی در سال ۱۴۰۰ در جلسه شورای بین‌الملل دانشگاه مورخ ۲۱/‏۰۴/‏۱۴۰۰‬ مطرح و شورا ضمن تاکید بر اولویت داشتن کنفرانس‌های حضوری مقرر نمود صرفاً در سال جاری تا مبلغ سی میلیون ریال برای اعضای هیأت علمی و تا مبلغ بیست میلیون ریال برای دانشجویان با رعایت کلیه ضوابط انتشار مقاله مشابه کنفرانس‌های حضوری بابت هزینه ثبت نام اختصاص یابد.
همچنین لازم است گواهی پذیرش رسمی مقاله، تصویر مقاله کامل یا خلاصه مقاله را حداقل دو ماه قبل از شرکت در کنفرانس و بعد از تأیید گروه آموزشی به مشاور بین‌الملل واحد به منظور تصویب در شورای بین‌الملل واحد ارسال نمایند.
شایان ذکر است این تسهیلات در صورت ارائه گزارش و مستندات شرکت در کنفرانس مجازی حداکثر دو ماه پس از برگزاری کنفرانس و ارسال مدارک از طریق واحد مربوطه به معاونت بین‌الملل قابل پرداخت است.