سومین جشنواره فرهنگ دانشگاه تهران برگزار می‌شود

۱۸ مرداد ۱۴۰۰ | ۰۷:۵۰ کد : ۱۹۲۹۰ اخبار اطلاعیه‌های امور دانشجویی
تعداد بازدید:۳۲۴
روابط عمومی پردیس البرز- سومین جشنواره فرهنگ دانشگاه تهران با شعار «ترویج فرهنگ دانشگاهی؛ اخلاق حرفه‌ای و مسئولیت‌پذیری اجتماعی» برگزار می‌شود.


این جشنواره از ۱۶ تا ۱۹ آبان ۱۴۰۰ با برنامه‌های متنوع فرهنگی و در بخش‌های رقابتی انجمن‌های علمی دانشجویی؛ کانون‌های فرهنگی، هنری، دینی و اجتماعی دانشجویان؛ نشریات دانشجویی؛ دانشگاهیان (دانشجویان، کارمندان و اعضای هیأت علمی) برتر در حوزه فرهنگی و اجتماعی؛ و مدیران و کارشناسان برتر فرهنگی برگزار خواهد شد.
تشکل‌های فرهنگی و اجتماعی دانشجویان و دانشگاهیان دانشگاه تهران می‌توانند از اول مرداد تا ۳۰ مهر ۱۴۰۰ با مراجعه به سامانه جامع فرهنگی و اجتماعی نگارستان به آدرس cultural.ut.ac.ir نسبت به ثبت‌نام و ارسال آثار مطابق شیوه‌نامه پیوست اقدام کنند. از برگزیدگان این جشنواره در آئین اختتامیه تقدیر خواهد شد.
هدف از برگزاری «سومین جشنواره فرهنگ دانشگاه تهران» ارائه تصویری درست و کامل از فضای فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران، تجلیل و قدرشناسی از فعالان فرهنگی، معرفی آثار برجسته فرهنگی خلق شده توسط دانشجویان، کارمندان و اعضای هیأت علمی و ترغیب دانشگاهیان به مشارکت جدی‌تر در حوزه فرهنگی و اجتماعی دانشگاه است.

آیین نامه اجرایی سومین جشنواره فرهنگ دانشگاه تهران