زمان برگزاری دومین آزمون جامع مقطع دکتری در نیم‌سال دوم تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹

۳۰ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۵:۰۸ کد : ۱۷۶۳۰ اطلاعیه ها آموزشی
تعداد بازدید:۵۷۹

روابط عمومی پردیس البرز- معاونت علمی پردیس البرز با صدور اطلاعیه‌ای تاریخ دومین آزمون جامع دکتری در نیم‌سال دوم تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ را اعلام کرد. متن اطلاعیه به این شرح است:

به اطلاع دانشجویان متقاضی شرکت در دومین آزمون جامع دکتری می‌رساند این آزمون در نیم‌سال دوم سال  تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ روز یکشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۹ صبح برگزار می‌شود.

لازم به ذکر است برگزاری این آزمون بنا به تشخیص مدیر محترم رشته / ‏ گروه می‌باشد.

نکته مهم: تاریخ برگزاری آزمون جامع با توجه به مصوبات ستاد ملی کرونا امکان تغییر دارد که در صورت تغییر در زمان مقتضی بررسی و اعلام می‌شود.

جهت اخذ مجوز شرکت در آزمون جامع توجه به نکات ذیل الزامی است:

۱ - دانشجویان می‌بایست تا پایان نیمسال اول ۱۴۰۰-۱۳۹۹ کلیه واحدهای آموزشی خود را با معدل کل حداقل ۱۶ با موفقیت گذرانده باشند.

۲ - دانشجویان می‌بایست حداکثر تا تاریخ ۱۵/‏۰۲/‏۱۴۰۰ در سامانه جامع آموزش ثبت نام کرده و نسبت به واریز شهریه و تسویه مالی نیم‌سال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ اقدام نموده باشد.

توجه: دانشجویان ورودی ۹۷ و قبل از آن که تاکنون موفق به شرکت در این آزمون نشده‌اند می‌بایست قبلاً مجوز شرکت در آزمون جامع را از اداره کل خدمات آموزشی دانشگاه تهران اخذ کرده باشند.

۳ - دانشجویان می‌بایست مدرک زبان عمومی را طبق جدول پیوست حداکثر تا یک هفته قبل از آزمون جامع به اداره آموزش پردیس تحویل دهد.

۴ - کلیه دانشجویان متقاضی موظفند اعلام آمادگی جهت شرکت در آزمون جامع را به صورت کتبی حداکثر تا ۱۵/‏۰۴/‏۱۴۰۰‬ به کارشناس آموزش خود از طریق سامانه پیغام اطلاع دهند.

۵ - نحوه برگزاری آزمون جامع به صورت حضوری / ‏ غیرحضوری بنا به تشخیص مدیر محترم رشته می‌باشد.

شیوه نامه زبان عمومی


معاونت علمی پردیس البرز دانشگاه تهران