سومین جشنواره فرهنگ دانشگاه تهران برگزار می‌شود

۲۳ خرداد ۱۴۰۰ | ۰۹:۴۹ کد : ۱۷۳۸۵ اطلاعیه ها امور دانشجویی
تعداد بازدید:۸۹

روابط عمومی پردیس البرز- «سومین جشنواره فرهنگ دانشگاه تهران» آبان ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

به گزارش معاونت فرهنگی دانشگاه تهران، «سومین جشنواره فرهنگ دانشگاه تهران» با شعار «ترویج فرهنگ دانشگاهی؛ اخلاق حرفه‌ای و مسئولیت‌پذیری اجتماعی» از ۱۶ تا ۱۹ آبان ماه ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

این جشنواره با هدف ارائه تصویری درست و کامل از فضای فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران، تجلیل و قدرشناسی از فعالان فرهنگی، معرفی آثار برجسته فرهنگی خلق شده توسط دانشجویان، کارمندان و اعضای هیأت علمی و ترغیب دانشگاهیان به مشارکت جدی‌تر در حوزه فرهنگی و اجتماعی دانشگاه و توسعه کمی و کیفی فرهنگ در نماد آموزش عالی کشور برگزار خواهد شد.

انجمن‌های علمی دانشجویی؛ کانون‌های فرهنگی، هنری، دینی و اجتماعی دانشجویان؛ نشریات دانشجویی؛ دانشگاهیان (دانشجویان، کارمندان و اعضای هیأت علمی) برتر در حوزه فرهنگی و اجتماعی و مدیران و کارشناسان برتر فرهنگی بخش‌های و رقابتی این جشنواره را تشکیل می‌دهند.

تشکل‌های فرهنگی و اجتماعی دانشجویان و دانشگاهیان دانشگاه تهران می‌توانند از اول مرداد تا ۳۰ مهر ۱۴۰۰ با مراجعه به سامانه جامع فرهنگی و اجتماعی به آدرس cultural.ut.ac.ir نسبت به ثبت‌نام و ارسال آثار مطابق شیوه‌نامه جشنواره (دریافت از اینجا) اقدام کنند.