اطلاعیه نحوه پذیرش دانشجوی دکتری تخصصی (Ph.D ) نیمه متمرکز سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹

۲۶ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۴:۲۰ کد : ۱۲۶۸۵ اخبار اطلاعیه ها آموزشی
تعداد بازدید:۴۹۱۸
اطلاعیه نحوه پذیرش دانشجوی دکتری تخصصی (Ph.D ) نیمه متمرکز سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹

(اطلاعیه شماره ۱)

اطلاعیه پردیس البرز دانشگاه تهران در خصوص نحوه پذیرش دانشجوی دکتری تخصصی (. Ph.D ) نیمه متمرکز سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹

ضمن عرض تبریک به داوطلبانی که در مرحله اول آزمون دکتری تخصصی موفق گردیده‌اند بدینوسیله به اطلاع می‌رساند: دانشگاه تهران در راستای تحقق رسالت خود مبنی بر گسترش دوره های تحصیلات تکمیلی به ویژه در مقطع دکتری تخصصی از بین پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت معرفی شده از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، مطابق با شرایط و ضوابط مندرج در شیوه نامه اجرایی پذیرش دانشجو در مقطع دکتری تخصصی نیمه متمرکز و دستور العمل سازمان سنجش آموزش کشور از طریق ارزیابی تخصصی، مصاحبه و بررسی سوابق تحصیلی، برای سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ در مقطع دکتری تخصصی (.Ph.D ) اقدام به پذیرش دانشجو می‌نماید.

ثبت نام الکترونیکی و بارگذاری مدارک از روز شنبه مورخ ۲۹/‏۰۶/‏۱۳۹۹‬ لغایت روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ خواهد بود و داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سامانه جامع آموزش دانشگاه به آدرس ems1.ut.ac.ir نسبت به ثبت نام و بارگذاری مدارک خود اقدام نمایند.

تاریخ ارزیابی تخصصی مرحله دوم آزمون دکتری تخصصی (.Ph.D)، از روز شنبه مورخ ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ لغایت روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ صورت می‌گیرد. لذا داوطلبان جهت اطلاع از نحوه انجام مصاحبه به «راهنمای مصاحبه الکترونیکی» مراجعه نمایند.

زمان و ساعت دقیق مصاحبه دکتری در هر کد رشته محل متعاقباً اعلام می‌گردد.

توجه: انجام مصاحبه صرفاً برای داوطلبان تنها یک بار برگزار می‌شود و عدم شرکت داوطلبان در بازه تعیین شده به منزله انصراف تلقی شده و برگزاری مصاحبه مجدد امکان پذیر نمی‌باشد.

شایان ذکر است کلیه داوطلبان موظف به ثبت نام الکترونیکی در هر یک از کد رشته محل‌های دارای حد نصاب می‌باشند. در صورت عدم ثبت نام الکترونیکی از انجام مصاحبه محروم خواهند شد.

نکته مهم: داوطلبان لازم است جهت اطلاع از تغییرات احتمالی به طور مستمر به سایت پردیس البرز به آدرس Alborz.ut.ac.ir مراجعه نمایند.

- شیوه نامه

- راهنمای آزمون

- راهنمای سامانه

- شهریه تحصیلی

- فرم تعهد مخصوص مربیان

- راهنمای ثبت نام غیر حضوری

 

معاونت علمی پردیس البرز دانشگاه تهران


لینک دانلود فایل