اطلاعیه معاونت علمی پردیس البرز درباره شرایط حذف / ‏مرخصی بدون احتساب در نیم‌سال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰

۲۴ فروردین ۱۴۰۱ | ۱۳:۲۵ کد : ۲۶۹۷۰ اطلاعیه ها اطلاعیه‌های آموزشی
تعداد بازدید:۶۵۷
روابط عمومی پردیس البرز: معاونت علمی پردیس البرز طی اطلاعیه‌ای شرایط حذف / ‏ مرخصی بدون احتساب در نیم‌سال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ را اعلام کرد. متن اطلاعیه به این شرح است:

ضمن عرض تبریک ایام ماه مبارک رمضان و بهار قرآن، پیرو اطلاعیه‌های قبلی معاونت آموزشی دانشگاه در خصوص از سرگیری آموزش به صورت حضوری از تاریخ ۱۴ فروردین ۱۴۰۱ در تمام مقاطع تحصیلی و برای کلیه سال‌های ورود دانشجویان، به منظور رفع مشکلات آموزشی و موارد خاص ایجاد شده احتمالی برای بعضی از دانشجویان گرامی، شرایط حذف / ‏مرخصی بدون احتساب در نیم‌سال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ به شرح ذیل می‌باشد:
۱ - دانشجو در نیم‌سال مورد تقاضا برای مرخصی / حذف بدون احتساب نباید واحد آموزشی داشته باشد.
۲ - دانشجو در نیم‌سال مورد تقاضا برای مرخصی / ‏حذف بدون احتساب نباید آزمون جامع و یا پروپوزال خود را تصویب کرده باشد.
۳ - در صورتی که تعداد نیم‌سال‌های مرخصی / ‏حذف بدون احتساب در چهار نیم‌سال گذشته (از ۲-۱۳۹۸ الی ۱-۱۴۰۰) بیشتر از یک نیم‌سال نباشد، امکان حذف بدون احتساب در سنوات نیم‌سال دوم ۱۴۰۰-۱۴۰۱ وجود دارد.
۴ - دانشجویان متقاضی برای حذف / مرخصی بدون احتساب در نیم‌سال دوم سال تحصیلی ۰۱-۱۴۰۰ حداکثر تا تاریخ ۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ درخواست خود را با تأیید استاد راهنما و مدیر رشته (گروه) به کارشناس آموزش خود جهت بررسی و طرح در کمیسیون موارد خاص پردیس البرز تحویل دهند.
توجه مهم: به درخواست‌هایی که بعد از تاریخ ۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ به اداره آموزش پردیس البرز واصل گردد، ترتیب اثر داده نخواهد شد.


معاونت علمی پردیس البرز دانشگاه تهران