آخرین مهلت ارسال آثار به چهارمین دوره ملی و اولین دوره بین‌المللی جشنواره کتاب سال فرهنگی دانشجویان

۰۷ شهریور ۱۴۰۰ | ۰۷:۵۶ کد : ۱۹۹۲۷ اخبار اطلاعیه‌های امور دانشجویی
تعداد بازدید:۲۴۷
روابط عمومی پردیس البرز- آخرین مهلت ارسال آثار به چهارمین دوره ملی و اولین دوره بین‌المللی جشنواره کتاب سال فرهنگی دانشجویان از سوی معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران اعلام شد.


پایان شهریور ۱۴۰۰ به‌عنوان آخرین مهلت ارسال آثار به چهارمین دوره ملی و اولین دوره بین‌المللی جشنواره کتاب سال فرهنگی دانشجویان از سوی معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران اعلام شد.
معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران اعلام کرد با هدف حمایت از آثار و تولیدات فرهنگی دانشجویان «چهارمین دوره ملی و اولین دوره بین‌المللی جشنواره کتاب سال فرهنگی دانشجویان» را در حوزه‌های دینی، اخلاقی و تربیتی؛ هنری و ادبی؛ و اجتماعی و سیاسی برگزار می‌کند.
دانشجویان دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا سایر دانشگاه‌های جهان مورد تأیید وزارت عتف که از اول اسفند ۱۳۹۷ (۲۰-۰۲-۲۰۱۹) تا پایان شهریور ۱۴۰۰ (۲۲-۰۹-۲۰۲۱) به یکی از زبان‌های فارسی، عربی یا انگلیسی کتاب منتشر کرده‌اند، می‌توانند تا ۳۱ شهریور ماه سال جاری آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند. شرایط شرکت در جشنواره و چگونگی ارسال آثار در سامانه nbfcs.ut.ac.ir درج شده است.
همچنین با هدف حمایت از تحقیقات کاربردی دانشجویان در حوزه فرهنگی و اجتماعی، آن دسته از دانش‌آموختگانی که بیش از یکسال از دانش‌آموختگی آنها نگذشته باشد و کتابی مستخرج از پایان‌نامه کارشناسی ارشد یا رساله دکتری تألیف کرده باشند که مرتبط با محورهای این جشنواره باشد، می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند. کتاب منتشر شده باید به تأیید استاد راهنما برسد و چارچوب مالکیت فکری پایان‌نامه و رساله دانشجویی رعایت شود.
برای شرکت در این جشنواره متقاضیان واجد شرایط باید در سامانه ثبت‌نام کرده و فرم ثبت‌نام با تصویر کارت دانشجویی را بارگذاری کنند. همچنین دو جلد کتاب را از طریق پست سفارشی یا حضوری به دبیرخانه جشنواره حداکثر تا ۳۱ شهریور ماه تحویل دهند.