اطلاعیه اداره خدمات آموزشی پردیس البرز درباره ارزیابی تخصصی مرحله دوم آزمون دکتری تخصصی- اطلاعیه شماره ۳

۲۳ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۰:۵۰ کد : ۱۷۳۸۹ اطلاعیه ها آموزشی
تعداد بازدید:۴۴۵۳

روابط عمومی پردیس البرز- اداره خدمات آموزشی پردیس البرز دانشگاه تهران با صدور اطلاعیه‌ای نحوه و شرایط ارزیابی تخصصی مرحله دوم آزمون دکتری تخصصی را اعلام کرد. متن اطلاعیه به شرح زیر است:

ضمن عرض تبریک به معرفی‌شدگان مرحله اول آزمون دکتری تخصصی در رشته‌های مختلف پردیس البرز دانشگاه تهران، بدین‌وسیله به اطلاع می‌رساند:
ارزیابی تخصصی مرحله دوم آزمون مذکور در کدرشته محل‌های پردیس البرز از روز پنجشنبه مورخ ۰۳/‏۰۴/‏۱۴۰۰‬ لغایت روز شنبه مورخ ۰۵/‏۰۴/‏۱۴۰۰‬ صورت می‌گیرد که زمان دقیق هر کد رشته محل (هر رشته) به شرح جداول پیوست می‌باشد.


توضیحات:
1.    داوطلبان متقاضی شرکت در مصاحبه رشته زبان و ادبیات فارسی حتماً باید متون نظم و نثر و عربی از جمله مثنوی، خاقانی سنایی، تازیانه‌های سلوک، شاهنامه، آثار سعدی، جهانگشا، بیهقی، کشف‌المحجوب، مرصادالعباد و نهج‌البلاغه را به همراه داشته باشند
2.    داوطلبان متقاضی شرکت در مصاحبه در رشته فقه و مبانی حقوق اسلامی حتماً باید کتاب‌های زیر را دانلود کرده و در روز مصاحبه به همراه داشته باشند.


کتاب‌های رشته فقه و مبانی حقوق اسلامی

/file/download/news/1623566369-1-2-1-.pdf

/file/download/news/1623566411-3-4-2-.pdf

/file/download/news/1623566435-2-1-.pdf

/file/download/news/1623566453-3-1-.pdf

/file/download/news/1623566481-10-6-.pdf
 

نکات مهم:
1.    با توجه به اینکه مصاحبه تخصصی آزمون مرحله دوم به صورت الکترونیکی و غیرحضوری برگزار می‌شود داوطلبان می‌بایست حتماً راهنمای شرکت در آزمون مصاحبه الکترونیکی دکتری ۱۴۰۰ را مطالعه نمایند.
2.    داشتن کارت ملی و تطبیق آن با داوطلب در روز مصاحبه الزامی است.
3.    زمان تقریبی هر مصاحبه برای هر داوطلب ۱۵ الی ۲۰ دقیقه می‌باشد و داوطلبان باید ۳۰ الی ۴۵ دقیقه قبل از مصاحبه بر اساس زمانبندی اعلام شده در هر رشته در اتاق انتظار وارد شده تا با هماهنگی مسئول برگزاری مصاحبه وارد اتاق اصلی مصاحبه شوند.


تذکر: اگر داوطلبی بدون هماهنگی و بدون وارد شدن به اتاق انتظار، وارد اتاق مصاحبه شود، حق شرکت در مصاحبه را ندارد. لطفاً با دقت آدرس اتاق انتظار را در نرم‌افزار مربوطه وارد نمائید.


4.    به دلیل طولانی شدن برخی از مصاحبه‌ها امکان دارد داوطلبان زمان بیشتری در اتاق انتظار بمانند. لذا خواهشمند است داوطلبان محترم در روزهای مصاحبه فقط برای انجام مصاحبه برنامه‌ریزی کنند و انجام سایر امور شخصی را به روزهای دیگر موکول کنند.
5.    انجام مصاحبه صرفاً برای داوطلبان یک بار برگزار می‌شود و عدم شرکت در بازه زمانی تعیین شده به منزله انصراف تلقی گردیده و برگزاری مصاحبه مجدد امکان‌پذیر نیست.
6.    برای سنجش زبان انگلیسی داوطلبان ممکن است مصاحبه‌کنندگان سوال‌هایی را به زبان انگلیسی بپرسند یا ممکن است متنی از کتاب‌های اصلی رشته را روی صفحه به نمایش درآورند تا آن را به فارسی ترجمه نمائید.
7.    ضروری است داوطلبان جهت اطلاع از تغییرات احتمالی به طور مستمر به سایت پردیس البرز به نشانی Alborz.ut.ac.ir مراجعه نمایند. اطلاعیه‌های پردیس از طریق کانالهای تلگرام و اینستاگرام البرز (@ALBORZUT و @alborz.ut.ac.ir) نیز اطلاع رسانی می‌شوند.
8.    نتایج نهایی از طریق سازمان سنجش آموزش کشور اعلام خواهد شد.

 

جداول مصاحبه

زبان و ادبیات فارسی

اموزش زبان انگلیسی

زبان و ادبیات انگلیسی

تربیت بدنی آسیب شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی

تربیت بدنی -رفتار حرکتی

تربیت بدنی- فیزیولوژی ورزشی

تربیت بدنی- مدیریت ورزشی

جامعه شناسی-گرایش اقتصادی و توسعه

جغرافیا و برنامه‌ریزی شهری

جغرافیای سیاسی

حقوق عمومی

حقوق خصوصی

حقوق بین‌الملل عمومی

مدیریت بازرگانی- مدیریت بازاریابی

مدیریت تکنولوژی- مدیریت نوآوری

مدیریت دولتی- منابع انسانی

مدیریت دولتی- تصمیم‌گیری و خط مشی گذاری

مدیریت صنعتی( تولید و عملیات- تحقیق در عملیات)

مدیریت رسانه

حسابداری

مهندسی صنایع

مهندسی متالورژی و مواد

محیط زیست- برنامه‌ریزی

شیمی کاربردی

فقه و مبانی حقوق اسلامی