هفتمین دوره‏ مسابقه سخنرانی‌های ترویجی با موضوع آزاد برگزار می‌شود

۲۴ فروردین ۱۴۰۰ | ۱۲:۲۷ کد : ۱۵۷۶۶ اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۷۲

روابط عمومی پردیس البرز- هفتمین دوره‏ مسابقه سخنرانی‌های ترویجی با موضوع آزاد (دلتا) از سوی انجمن علمی دانشجویی بین‌رشته‌ای ترویج علم و فناوری دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

انجمن علمی دانشجویی بین‌رشته‌ای ترویج علم و فناوری دانشگاه تهران، هفتمین دوره‏ مسابقه سخنرانی‌های ترویجی با موضوع آزاد (دلتا) را با هدف ترویج علم و ایده‌های نو، آشنایی عموم جامعه با علم و فناوری و تقویت هر چه بیشتر ارتباط بین دانشگاه با صنعت و جامعه برگزار می‌کند.

به گزارش اداره کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران، داوطلبان شرکت در این مسابقه، در مرحله‏ اول می‌توانند حداکثر تا ۱۵ اردیبهشت ماه، فایل صوتی سه‌دقیقه‌ای ایده‏ سخنرانی خود را منطبق بر شیوه‏‌نامه‏ مسابقه به آدرس دبیرخانه‏ مسابقه در شبکه‌های اجتماعی به نشانی stp_admins@ یا رایانامه‏ anjomanelmi@ut.ac.ir ارسال کنند.

نتایج ۲۳ اردیبهشت اعلام خواهد شد و منتخبان این مرحله، حداکثر تا ۳۰ اردیبهشت ماه فرصت دارند تا فایل ویدئویی سخنرانی ۱۲ دقیقه‌ای را به دبیرخانه رویداد ارسال کنند.

نتایج نهایی مسابقه در ۴ خرداد ماه اعلام و به برگزیدگان جوایز ارزنده و گواهی معتبر اعطا می‌شود. همچنین متن کامل سخنرانی‌های پذیرفته شده نهایی در نشریه علمی ترویجی دلتا منتشر خواهد شد.

شرکت در این مسابقه برای عموم آزاد است. علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس stp_ssa@ در شبکه‌های اجتماعی مراجعه کنند. شایان ذکر است ویدئوهای مرحله‏ نهایی دوره‌های گذشته‏ مسابقه از آدرس aparat.com/UT_TED قابل مشاهده است.