دستورالعمل برگزاری جلسه دفاع در پردیس البرز در نیمسال ۳۹۸۲

۱۴ مهر ۱۳۹۹ | ۱۱:۴۸ کد : ۱۲۵۸۰ اخبار
تعداد بازدید:۱۴۳۰

  1. آخرین تاریخ دفاع نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۹ - ۹۸، ۳۰ مهر ۹۹ می‌باشد.
  2. دانشجویانی که قصد دفاع دارند موظف اند حداکثر تا تاریخ ۱۰ مهر و ۲۰ روز قبل از دفاع نسبت به اعلام آمادگی دفاع و بارگذاری فرم‌ها در سامانه مدیریت پایان نامه پردیس البرز، سامانه جامع آموزش و کسب تاییدیه سامانه همانندجو اقدام نمایند.
  3. تمامی امضاهای مورد نیاز برای فرم‌های دفاع بایستی فقط به صورت الکترونیکی اخذ شود و از مراجعه حضوری به پردیس البرز پرهیز گردد. (نیازی به اخذ امضاهای مربوط به واحدهای آموزش- مالی و معاونت آموزشی پردیس نیست. و اقدامات لازم در پردیس انجام خواهد گرفت.)

نکته: تسویه حساب مالی قبل از ثبت درخواست دفاع، الزامی است.

  1. کلیه دفاع‌های پردیس البرز فقط به صورت غیرحضوری و در اتاق مجازی دفاع پردیس البرز برگزار می‌گردد و حضور تمامی اساتید در جلسه دفاع الزامی است.

*نکته ۱: برگزاری دفاع الکترونیکی از هر طریق دیگری به جز "اتاق مجازی دفاع پردیس البرز" رسمیت نداشته و معاونت علمی پردیس آن را ابطال اعلام خواهد کرد.

*نکته ۲: با توجه به محدودیت برگزاری همزمان جلسات دفاع در نیمسال جاری، دانشجو موظف است قبل از نهایی کردن زمان دفاع با اساتید نسبت به کنترل تیم است دفاع‌ها که در سایت پردیس البرز درج شده است اقدام نماید. درخواست دفاع در تایمی که از قبل پر شده است، امکان پذیر نخواهد بود.

 

مرحله ۱: استعلام همانندجو

جهت استعلام همانندجو لازم است دانشجویان:

دکتری: فرم های مجوز دفاع، تأیید مقاله و گزارش پیشرفت رساله (پس از اخذ امضا الکترونیکی استاد راهنما، مدیر گروه، واحد آموزش و مالی)، کارنامه، گواهی پذیرش مقاله و فایل ورد رساله در سامانه مدیریت پایان نامه پردیس البرز و سامانه جامع آموزش بارگذاری نمائید.

کارشناسی ارشد: فرمهای مجوز دفاع و گزارش پیشرفت کارشناسی ارشد (پس از اخذ امضا الکترونیکی استاد راهنما، مدیر گروه، واحد اموزش و مالی) کارنامه و فایل ورد پایان نامه در سامانه مدیریت پایان نامه پردیس البرز و سامانه جامع آموزش بارگذاری نمائید.

بعد از بارگذاری مدارک فوق، برای کارشناس پژوهش (خانم بنایی) پیغام بگذارید.

 

مرحله ۲: مجوز دفاع نهایی

پس از استعلام همانندجو و درصدقابل قبول لازم است دانشجوی پایان نامه خود را به اساتید داور ارائه دهند و پس از اخذ امضا اساتید مشاور و داوران داخلی و خارجی فرم نهایی و تکمیل شده را در سامانه بارگذاری نمائید.

*نکته: استعلام همانندجو برای بار اول رایگان می‌باشد و برای دفعات بعدی باید مبلغ ۱۸,۰۰۰ تومان به حساب ذیل واریز و تصویر فیش واریزی را برای خانم بنایی ایمیل نمایند:

شماره حساب: ۴۰۰۱۰۷۰۱۰۳۰۰۶۸۲۵

به نام: تمرکز وجوه اختصاصی نزد بانک مرکزی

شماره شبا: IR830100004001070103006825

شناسه واریز: ۳۸۹۰۷۰۱۷۴۱۴۰۱۰۳۰۰۰۰۰۰۰۰۱۵۰۱۲۰۰

برای استعلام مجدد همانندجو فایل اصلاح شده را نیز مجدداً بارگزاری نمائید.

*نکته: یادآوری می‌شود دانشجویان پس از استعلام همانندجو و هماهنگی با واحد پژوهش، پایان نامه را به داوران ارائه می‌دهند در غیر اینصورت مجوز دفاع ندارد.

بعد از بارگذاری مدارک فوق، مجدداً برای کارشناس پژوهش (خانم بنایی) پیغام بگذارید.

 

مرحله ۳: ثبت درخواست رزرو اتاق دفاع

به منظور کنترل تیم است دفاع‌ها به لینک ذیل مراجعه نموده و براساس تایم‌های خالی، نسبت به ثبت تاریخ و روز و ساعت دفاع اقدام نمائید.

برای اطلاع از ساعات رزرو شده قبلی و جلوگیری از تداخل ساعات، جدول ذیل را مشاهده فرمایید:

 

فایل فوق در پایان ساعات کاری هر روز به روز رسانی می‌گردد.

زمان مورد نظر خود برای برگزاری جلسه دفاع را با توجه به جدول فوق به صورت پیغام برای کارشناس پژوهش (خانم بنایی) ارسال نمائید.

نکات مهم

 

اداره پژوهش پردیس البرز

شهریور ۱۳۹۹