پايان نامه

مشخصات پايان نامه:

۹۷/۳/۲۹ دفاع:
۲۳۵۳ شناسه:
عليرضا راحتلو دانشجو:
بررسي عوامل موثر بر قصد خريد تجهيزات آزمايشگاهي توليد شده در كشور چين (مطالعه موردي اتوآنالايزر آزمايشگاهي) عنوان فارسي:
Factors Affecting on Purchase Intentions of Laboratory Equipment Made in China - Case Study of Laboratory Auto Analyzers عنوان انگليسي:

بازار تجهيزات آزمايشگاهي ايران در گذشته در انحصار توليد كنندگان اروپايي و آمريكايي بود ولي در سالهاي اخير محصولات توليد شده در كشور چين به اين بازار معرفي شده است. محصولات چيني در اين بازار بسيار نوپا هستند و در بيشتر موارد گرايش منفي ناشي از كشور مبدا كالا، نسبت به كيفيت و كارايي اين تجهيزات از طرف كاربران تجهيزات وجود دارد. نگرش مفني نسبت به اين تجهيزات در بيشتر موارد متاثر از نگرش جامعه ايراني نسبت به كالاهاي ساخت كشور چين ميباشد چرا كه بسياري از كالا- هاي ساخت كشور چين در بازار ايران از نوع كم يا بدون كيفيت انتخاب شده اند، اما در بسياري موارد تجهيزات ساخت كشور چين داراي تاييديه ها و استاندارد هاي كيفي مورد نياز براي ورود به بازار هاي جهاني ميباشند. لذا درك رفتار مصرف كنندگان دراين رابطه حائز اهميت است. اين پژوهش در تلاش خواهد بود تا به وسيله مطالعه كيفي نظرات مصرف كنندگان و فروشندگان تجهيزات آزمايشگاهي چيني و غير چيني، عوامل موثر بر قصد خريد تجهيزات آزمايشگاهي توليد شده در كشور چين را مورد بررسي قرار دهد و عوامل را از نظر مصرف كنندگان بر اساس اهميت، اولويت بندي نمايد.

چکيده:

قصد خريد، كشور مبدا، اتوآنالايزر

کلمات کليدي

اساتيد:

دکتر سيدابوالقاسم ميرا استاد راهنما:
استاد راهنماي دوم:
دکتر محمد رحيم اسفيداني استاد مشاور:
استاد مشاور دوم:

مقالات مستخرج از پايان نامه:

چکيده سال انتشار Pages Vol/Issue نام مجله/همايش/انتشارات نويسندگان عنوان داخلي/بين المللي وضعيت نوع رديف

تماس با ما

اداره رياست: ۸۸۳۹۱۴۰۰-۰۲۱
امور مالي: ۸۸۳۹۰۸۸۷-۰۲۱
امور اداري: ۸۸۳۹۸۸۶-۰۲۱
آموزش: تماس با کارشناسان آموزش
دورنگار: ۸۸۳۹۰۸۸۹-۰۲۱
دورنگار دبيرخانه: ۸۸۳۹۰۸۸۶-۰۲۱ داخلي ۲۶۰

تهران، بلوار کشاورز، خيابان وصال شيرازي، كوچه فردانش پلاك ۲

آمار وب سايت

توجه

تمامي حقوق براي پرديس البرز دانشگاه تهران محفوظ است. بازنشر اطلاعات اعم از اخبار صفحات وب سايت با ذکر منبع بدون اشکال است. ارجاع به پايان نامه‌هاي دانشجويي بايد قالب استاندارد علمي انجام شود.