راهنماي آموزشي دانشجويان تكميل ظرفيت جديدالورود سال ۹۵

باسلام، ضمن عرض تبريك و خيرمقدم به دانشجويان محترم و آرزوي موفقيت در كليه مراحل آموزشي و زندگي نظر شما عزيزان را به موارد ذيل جلب مي نمايد:

۱-    نظر به بعد مسافت بين محل تشكيل كلاس ها و اداره آموزش و براي تسهيل دسترسي دانشجويان محترم به اطلاعات آموزشي و پاسخ به سوالات ايشان سايت پرديس البرز فعال بوده و دانشجويان محترم با مراجعه به سايت در جريان آخرين خبرهاي آموزشي از قبيل: ثبت نام، حذف و اضافه، تشكيل كلاس ها ، ارزشيابي ، آزمون جامع و ... قرار خواهند گرفت.

۲-    براي ارتباط با كارشناسان آموزش از طريق پيغام كارشناس آنها كه در سايت آورده شده، اقدام فرماييد.

۳-    محل تشكيل كلاس ها در دانشكده هاي دانشگاه تهران بوده و شروع كلاس ها از نيمسال دوم خواهد بود. (آدرس دانشكده ها در سايت)

۴-    انتخاب واحد ترم اول از طريق كارشناس آموزش انجام شده و در ترم هاي آتي به طريقه الكترونيكي و با ورود به سيستم جامع آموزش توسط دانشجو انجام خواهد شد.

۵-    در اكثر دانشكده ها يك كارشناس به عنوان رابط آموزشي پرديس البرز پاسخگويي به دانشجويان پرديس را به عهده دارد. لذا دانشجويان محترم فقط به رابط پرديس مراجعه نموده و از مراجعه به آموزش دانشكده ها خودداري فرمايند.

۶-     براي مشاهده اسامي مديران گروه، رابطين آموزشي دانشكده ها، كارشناسان آموزشي پرديس البرز و ايميل آنان به سايت پرديس البرز " راهنماي دانشجويان ورودي ۹۵" مراجعه فرماييد.

۷-    براي مشاهده برنامه درسي خود به سايت پرديس البرز " برنامه درسي ترم جاري" مراجعه فرماييد.

۸-    براي تحويل نامه تاييديه تحصيلي مقطع قبلي و ساير نقص مدارك حداكثر تا ۳۰/۰۹/۹۵ مهلت داشته و در صورت عدم تحويل مدارك از تحصيل شما جلوگيري به عمل خواهد آمد.

۹-    در پايان هر ترم دانشجويان ملزم به ارزشيابي الكترونيكي كلاس و استاد بوده (تاريخ بازه ارزشيابي قبل از شروع امتحانات هر ترم در سايت اعلام مي شود) و در صورت عدم انجام ارزشيابي در موعد مقرر دانشجو قادر به انتخاب واحد در ترم بعد نخواهد بود.

 

پيوست‌ها:

تماس با ما

اداره رياست: ۸۸۳۹۱۴۰۰-۰۲۱
امور مالي: ۸۸۳۹۰۸۸۷-۰۲۱
امور اداري: ۸۸۳۹۸۸۶-۰۲۱
آموزش: تماس با کارشناسان آموزش
دورنگار: ۸۸۳۹۰۸۸۹-۰۲۱
دورنگار دبيرخانه: ۸۸۳۹۰۸۸۶-۰۲۱ داخلي ۲۶۰

تهران، خيابان انقلاب، خيابان وصال شيرازي، كوچه فردانش پلاك ۲

آمار وب سايت

توجه

تمامي حقوق براي پرديس البرز دانشگاه تهران محفوظ است. بازنشر اطلاعات اعم از اخبار صفحات وب سايت با ذکر منبع بدون اشکال است. ارجاع به پايان نامه‌هاي دانشجويي بايد قالب استاندارد علمي انجام شود.