خبر شماره ۵۲۲۳

فراخوان چهارمين جشنواره آموزشي و تحصيلي جايزه ملي ايثار

بازديد: ۹۸     ۹۸/۸/۲۷

به اطلاع كليه دانشجويان شاهد و ايثارگر مي‌رساند، چهارمين جشنواره آموزشي، تحصيلي جايزه ملي ايثار با هدف معرفي و تجليل از برترين‌هاي آموزشي و تحصيلي جامعه دانشجويان شاهد و ايثارگر و با مشاركت وزارتخانه‌هاي بهداشت، درمان و آموزش پزشكي، علوم، تحقيقات و فناوري، آموزش‌وپرورش، دانشگاه آزاد اسلامي و مركز مديريت حوزه‌هاي علميه در اسفند ماه سال‌جاري برگزار خواهد شد.
فراخوان ثبت‌نام و اخذ مدارك و مستندات واجدين شرايط در دانشگاه تهران از ۲۰ آبان آغاز و تا ۱۹ آذر ۱۳۹۸ ادامه خواهد داشت.
دانشجويان شاهد و ايثارگر متقاضي براي كسب اطلاعات بيشتر از نحوه شركت در اين جشنواره و دريافت تقاضانامه ثبت‌نام لازم است به سامانه اداره كل امور دانشجويان و كاركنان شاهد و ايثارگر دانشگاه تهران به نشاني http://shahed.ut.ac.ir يا دفاتر شاهد و ايثارگر مستقر در پرديس و دانشكده‌ها مراجعه كنند.
تأكيد مي‌شود، با عنايت به محدوديت برنامه زماني تنظيم شده، تاريخ مذكور قطعي و غيرقابل تمديد بوده و به فرم‌ها و مداركي كه پس از مهلت مقرر ارسال شود، ترتيب اثر داده نخواهد شد.
چهارمين جشنواره در دو مرحله استاني و كشوري برگزار خواهد شد و مراسم تقدير از برگزيدگان كشوري در اسفندماه سال جاري و در آستانه روز بزرگداشت شهدا برگزار و از منتخبين با حضور مسئولان عالي‌رتبه كشور تجليل به‌عمل خواهد آمد.

 


بازديد: ۴۷۶۴۲   ۹۸/۶/۲
بازديد: ۱۸۸۸۲   ۹۴/۲/۳۰
بازديد: ۱۴۲۷۲   ۹۶/۶/۱۲
بازديد: ۱۳۶۴۰   ۹۸/۱۰/۲
بازديد: ۱۰۵۱۹   ۹۶/۶/۱۳
بازديد: ۸۳۵۵   ۹۶/۳/۱۷
بازديد: ۷۱۹۹   ۹۸/۳/۲۰
بازديد: ۷۰۶۲   ۹۸/۶/۲۰
بازديد: ۶۶۳۰   ۹۷/۶/۱۳
بازديد: ۵۶۱۱   ۹۶/۶/۱۱

تماس با ما

اداره رياست: ۸۸۳۹۱۴۰۰-۰۲۱
امور مالي: ۸۸۳۹۰۸۸۷-۰۲۱
امور اداري: ۸۸۳۹۸۸۶-۰۲۱
آموزش: تماس با کارشناسان آموزش
دورنگار: ۸۸۳۹۰۸۸۹-۰۲۱
دورنگار دبيرخانه: ۸۸۳۹۰۸۸۶-۰۲۱ داخلي ۲۶۰

تهران، بلوار کشاورز، خيابان وصال شيرازي، كوچه فردانش پلاك ۲

آمار وب سايت

توجه

تمامي حقوق براي پرديس البرز دانشگاه تهران محفوظ است. بازنشر اطلاعات اعم از اخبار صفحات وب سايت با ذکر منبع بدون اشکال است. ارجاع به پايان نامه‌هاي دانشجويي بايد قالب استاندارد علمي انجام شود.