خبر شماره ۵۱۳۷

پذيرش دانشگاه دولتي زبان‌شناسي مسكو

بازديد: ۲۵۶     ۹۸/۶/۱۰

دانشگاه زبان‌شناسي مسكو براي دوره كارشناسي ارشد با عنوان برنامه بين المللي ICGW براي دانشجويان خارجي انگليسي زبان در نظر گرفته شده است و به منظور ارتقا مهارت‌ها و شيوه‌هاي ارتباطي موجود در زمينه‌هاي (روابط عمومي، تبليغات، تبليغ، بازاريابي) و همچنين ارائه بينش جديد و درك عميق‌تر از خود طراحي شده است. همه اينها به پيشرفت شخصي و حرفه‌اي آنها كمك مي‌كند و الهام بخش پيشرفت آنان در كار مي‌باشد.

دانشجويان در اين برنامه ICGW تجربيات چندين ساله از آموزش موفقيت آميز در ارتباطات ، رويكردهاي بين فرهنگي و تخصص زبان بي نظير در خارج از كشور را تجربه مي‌كند. برنامه ICGW بر ارتباطات بين المللي در دنياي جهاني شده، يعني شكل دهي مؤثر و ترويج هويت ملي، محصولات، مارك‌ها، پروژه‌ها چه در سياست و اقتصاد در عرصه بين المللي در محيط‌هاي بين فرهنگي و چند زبانه با استفاده از تكنيك‌ها و ابزارهاي ارتباطي متمركز شده است.

برنامه ICGW كاملاً با استانداردهاي آموزشي دولتي فدراسيون روسيه سازگار است ، به اين معني كه بعد از گذشت دو سال فارغ التحصيلان هر كدام يك مدرك كارشناسي ارشد استاندارد دولتي كسب مي‌كنند.

 

شروع برنامه: ۱۰ اكتبر

مدت زمان برنامه: ۲۴ ماه (۱۲۰ ECTS)

حالت مطالعه: تمام وقت

براي جزئيات بيشتر در مورد برنامه ICGW با پست الكترونيكي زير تماس بگيريد:

k.golubina@linguanet.ru

 


بازديد: ۴۷۶۴۱   ۹۸/۶/۲
بازديد: ۱۸۸۸۲   ۹۴/۲/۳۰
بازديد: ۱۴۲۷۲   ۹۶/۶/۱۲
بازديد: ۱۳۶۴۰   ۹۸/۱۰/۲
بازديد: ۱۰۵۱۹   ۹۶/۶/۱۳
بازديد: ۸۳۵۵   ۹۶/۳/۱۷
بازديد: ۷۱۹۹   ۹۸/۳/۲۰
بازديد: ۷۰۶۲   ۹۸/۶/۲۰
بازديد: ۶۶۳۰   ۹۷/۶/۱۳
بازديد: ۵۶۱۱   ۹۶/۶/۱۱

تماس با ما

اداره رياست: ۸۸۳۹۱۴۰۰-۰۲۱
امور مالي: ۸۸۳۹۰۸۸۷-۰۲۱
امور اداري: ۸۸۳۹۸۸۶-۰۲۱
آموزش: تماس با کارشناسان آموزش
دورنگار: ۸۸۳۹۰۸۸۹-۰۲۱
دورنگار دبيرخانه: ۸۸۳۹۰۸۸۶-۰۲۱ داخلي ۲۶۰

تهران، بلوار کشاورز، خيابان وصال شيرازي، كوچه فردانش پلاك ۲

آمار وب سايت

توجه

تمامي حقوق براي پرديس البرز دانشگاه تهران محفوظ است. بازنشر اطلاعات اعم از اخبار صفحات وب سايت با ذکر منبع بدون اشکال است. ارجاع به پايان نامه‌هاي دانشجويي بايد قالب استاندارد علمي انجام شود.