خبر شماره ۴۴۷۳

دسترسي آزمايشي به مجموعه ژورنالهاي انتشارات De Gruyter به مدت دو ماه

بازديد: ۴۴۷     ۹۶/۲/۱۳

دسترسي دانشگاه به مجموعه ژورنالهاي انتشارات De Gruyter براي مدت زمان ۷۰ روز برقرار شده است. علاقمندان جهت دسترسي از لينك زير استفاده نمايند:

www.degruyter.com

"انتشارات De Gruyter با قدمتي بيش از ۲۶۰ سال از قديمي ترين ناشرين كشور آلمان مي باشد. انتشارات De Gruyter عرضه كننده حدودا" ۹۰۰ عنوان ژورنال مي باشد كه در تمام موضوعات شامل علوم پايه، فني و مهندسي، علوم انساني و پزشكي به چاپ ميرسد. بيش از ۷۰ درصد از ژورنالها به زبان انگليسي مي باشند. ناشر همچنين ارائه كننده بيش از ۵۰ پايگاه الكترونيكي در موضوعات تخصصي مختلف است. از مجموع ژورنالها حدودا" ۴۸۵۵ عنوان در زمينه علوم انساني و اجتماعي و گرايشهاي تخصصي وابسته و ۴۰۶ عنوان در زمينه علوم پايه، فني و مهندسي و پزشكي است. آبونمان ژورنالها شامل دسترسي به مجموعه ژورنالهاي ناشر از سال ۱۹۹۵ مي باشد. دسترسي به بخش آرشيو شامل دسترسي به ژورنالهاي ناشر چاپ شده از سال ۱۸۲۶ است. نزديك به ۲۰۰ عنوان از ژورنالهاي ناشر نمايه شده در ISI مي باشند و نزديك به ۱۰۰ عنوان اخيرا" با رشد چشمگير شاخص تاثيرگذاري يا Impact Factor همراه بوده اند."


بازديد: ۴۷۱۶۵   ۹۸/۶/۲
بازديد: ۱۸۷۳۳   ۹۴/۲/۳۰
بازديد: ۱۴۱۸۰   ۹۶/۶/۱۲
بازديد: ۱۲۶۶۹   ۹۸/۳/۴
بازديد: ۱۰۳۸۲   ۹۶/۶/۱۳
بازديد: ۸۲۷۶   ۹۶/۳/۱۷
بازديد: ۷۱۳۵   ۹۸/۳/۲۰
بازديد: ۶۹۷۸   ۹۸/۶/۲۰
بازديد: ۶۵۸۲   ۹۷/۶/۱۳
بازديد: ۵۵۸۲   ۹۶/۶/۱۱

تماس با ما

اداره رياست: ۸۸۳۹۱۴۰۰-۰۲۱
امور مالي: ۸۸۳۹۰۸۸۷-۰۲۱
امور اداري: ۸۸۳۹۸۸۶-۰۲۱
آموزش: تماس با کارشناسان آموزش
دورنگار: ۸۸۳۹۰۸۸۹-۰۲۱
دورنگار دبيرخانه: ۸۸۳۹۰۸۸۶-۰۲۱ داخلي ۲۶۰

تهران، بلوار کشاورز، خيابان وصال شيرازي، كوچه فردانش پلاك ۲

آمار وب سايت

توجه

تمامي حقوق براي پرديس البرز دانشگاه تهران محفوظ است. بازنشر اطلاعات اعم از اخبار صفحات وب سايت با ذکر منبع بدون اشکال است. ارجاع به پايان نامه‌هاي دانشجويي بايد قالب استاندارد علمي انجام شود.