معاونت علمي

آقاي دكتر شاهين رفيعي طي حكمي از طرف رياست محترم دانشگاه تهران، از مرداد 1394 معاونت علمي پرديس البرز دانشگاه تهران را به عهده گرفته اند. ايشان متولد مهرماه 1352 ، فارغ‌التحصيل رشته مهندسي مكانيك ماشين‌هاي كشاورزي در مقطع كارشناسي و كارشناسي ارشد از دانشگاه تهران و مقطع دكتري از دانشگاه تربيت مدرس و استاد تمام دانشگاه تهران مي‌باشند.
ايشان در دانشگاه تهران مسئوليت هايي همچون معاون اداري و مالي دانشكده مهندسي بيوسيستم، مدير اداره آموزش و تحصيلات تكميلي، معاون آموزشي و پژوهشي دانشكده مهندسي و فناوري كشاورزي و معاون آموزشي و پژوهشي دانشكده هاي كشاورزي دانشگاه گرگان، سرپرست كميته ماشين‌هاي كشاورزي و علوم و صنايع غذايي شوراي عالي برنامه‌ريزي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري و عضو شوراي برنامه ريزي و سياست‌گذاري پرديس كشاورزي و منابع طبيعي را بعهده داشته اند. در حال حاضر، عضو هيات علمي دانشكده مهندسي و فناوري دانشگاه تهران مي باشند.

علاوه بر سوابق درخشان در زمينه اجرايي، آقاي دكتر رفيعي در زمينه علمي نيز بسيار فعال بوده و بيش از 220 مقاله در همايش‌هاي داخلي و خارجي و بيش از 170 مقاله در مجلات علمي معتبر داخلي و خارجي به چاپ رسانده اند. اجراي ده ها طرح تحقيقاتي و ثبت اختراع و تاليف 2 كتاب به نام ايشان، مويد اين مطلب مي‌باشد. حاصل اين تجربيات در راهنمايي و مشاوره بيش از 24 پايان‌نامه كارشناسي ارشد و 11 رساله دكتري بكار گرفته شده است.

زمينه هاي تحقيقاتي مورد علاقه آقاي دكتر رفيعي عبارتند از:

  • هوش مصنوعي
  • شبيه‌سازي و مدلسازي
  • بهينه‌سازي مصرفي‌ انرژي

رزومه:

تماس با معاون علمي پرديس:

پست الكترونيك:

ارسال پيام

پيوست‌ها:

تماس با ما

اداره رياست: ۸۸۳۹۱۴۰۰-۰۲۱
امور مالي: ۸۸۳۹۰۸۸۷-۰۲۱
امور اداري: ۸۸۳۹۸۸۶-۰۲۱
آموزش: تماس با کارشناسان آموزش
دورنگار: ۸۸۳۹۰۸۸۹-۰۲۱
دورنگار دبيرخانه: ۸۸۳۹۰۸۸۶-۰۲۱ داخلي ۲۶۰

تهران، خيابان انقلاب، خيابان وصال شيرازي، كوچه فردانش پلاك ۲

آمار وب سايت

توجه

تمامي حقوق براي پرديس البرز دانشگاه تهران محفوظ است. بازنشر اطلاعات اعم از اخبار صفحات وب سايت با ذکر منبع بدون اشکال است. ارجاع به پايان نامه‌هاي دانشجويي بايد قالب استاندارد علمي انجام شود.