خبر شماره ۴۹۶۷

ديدار رئيس مركز گفت و گوي اديان از پرديس البرز و آغاز همكاري هاي مشترك

بازديد: ۳۱۸     ۹۷/۱۰/۱۷

 

روز چهارشنبه مورخ ۹۷/۱۰/۱۲، حجت الاسلام دكتر تسخيري، رئيس مركز گفت و گوي اديان به همراه دكتر صبوري از پرديس علوم با دكتر يونس نوربخش، رئيس پرديس البرز و دكتر سعيدآبادي، مشاور امور بين الملل پرديس البرز ملاقات نمودند.

در اين ديدار، طرفين بر همكاري هاي مشترك در زمينه برگزاري كنفرانس هاي مشترك، اردوهاي علمي و آموزشي با دانشگاه هاي دنيا و دعوت از اساتيد و صاحب نظران تاكيد نمودند.

در اين ديدار رئيس پرديس البرز، دكتر يونس نوربخش و رئيس مركز گفت و گوي اديان بر همكاري براي حضور هيات هاي عاليرتبه رهبران مذهبي در دانشگاه براي اجراي برنامه هاي علمي و همچنين حضور دانشجويان دكتري و اساتيد در برنامه هاي گفت و گوي اديان سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامي توافق نمودند.

مركز گفت و گوي اديان سال هاست كه در زمينه شناخت اديان از هم و گفت و گوي آنها در جهت مقابله با خشونت و ظلم و توسعه صلح در جهان فعاليت ميكند و برنامه هاي متعددي را به صورت ساليانه در اين زمينه برگزار مي كند.

 


بازديد: ۳۷۲۱۸   ۹۴/۶/۲۸
بازديد: ۱۶۲۱۶   ۹۴/۲/۳۰
بازديد: ۱۱۶۲۶   ۹۶/۶/۱۲
بازديد: ۱۱۱۰۳   ۹۵/۹/۲۰
بازديد: ۸۷۷۱   ۹۶/۶/۱۳
بازديد: ۷۶۷۷   ۹۶/۳/۱۷
بازديد: ۶۱۵۴   ۹۷/۶/۱۳
بازديد: ۵۴۰۲   ۹۶/۶/۱۱
بازديد: ۴۶۸۵   ۹۶/۱/۲۸
بازديد: ۴۶۱۷   ۹۶/۱۱/۸

تماس با ما

اداره رياست: ۸۸۳۹۱۴۰۰-۰۲۱
امور مالي: ۸۸۳۹۰۸۸۷-۰۲۱
امور اداري: ۸۸۳۹۸۸۶-۰۲۱
آموزش: تماس با کارشناسان آموزش
دورنگار: ۸۸۳۹۰۸۸۹-۰۲۱
دورنگار دبيرخانه: ۸۸۳۹۰۸۸۶-۰۲۱ داخلي ۲۶۰

تهران، بلوار کشاورز، خيابان وصال شيرازي، كوچه فردانش پلاك ۲

آمار وب سايت

توجه

تمامي حقوق براي پرديس البرز دانشگاه تهران محفوظ است. بازنشر اطلاعات اعم از اخبار صفحات وب سايت با ذکر منبع بدون اشکال است. ارجاع به پايان نامه‌هاي دانشجويي بايد قالب استاندارد علمي انجام شود.