خبر شماره ۴۹۰۶

فراخوان برنامه رويش و شكوفايي پارك علم و فناوري دانشگاه تهران

بازديد: ۱۰۴     ۹۷/۸/۱۴

 

پارك علم و فناوري دانشگاه تهران در راستاي حمايت از ايجاد كسب و كارهاي فناورانه منتج از فعاليت‌هاي علمي در دانشگاه تهران، از متقاضيان و صاحبان ايده‌هاي فناور و بازار پسند دعوت مي‌نمايد نسبت به تكميل فرم‌هاي تقاضاي ثبت نام در برنامه رويش و شكوفايي پارك علم و فناوري دانشگاه تهران اقدام نمايند.

موارد ضروري:

ارائه ايده بازار پسند (منتج از پايان نامه تحصيلات تكميلي انجام شده در دانشگاه تهران، منتج از پايان نامه تحصيلات تكميلي در حال اجرا در دانشگاه تهران، ايده فناورانه دانشجو / عضو هيأت علمي خارج از پايان نامه)

تكميل درست تمامي كاربرگ ها و مستندات و ثبت نام در بازه زماني مشخص شده

اشتغال به تحصيل دانشجوي عضو / مسئول هسته

ثبت نام از تاريخ ۱۳/‏۰۸/‏۱۳۹۷ لغايت ۱۳۹۷/۰۹/۰۹، بصورت آنلاين از طريق وبگاه پارك علم و فناوري دانشگاه تهران و منحصراً در بازه زماني فراخوان اعلام شده انجام مي‌شود و امكان بررسي درخواست‌هاي ايميلي، كارتابلي و يا خارج از بازه زماني مقرر وجود ندارد.  همچنين هر يك از دانشجويان يا اعضاي محترم هيات علمي فقط مي توانند با ارائه يك ايده در اين فرخوان ثبت نام نمايند. لطفا در انتخاب ايده دقت فرماييد. 

 

از كليه متقاضيان محترم درخواست مي‌شود با مراجعه به آدرس http://reg.utstpark.ir ، نسبت به تكميل كاربرگ هاي مخصوص به خود اقدام و در بازه زماني اعلام شده در برنامه ثبت نام نمايند.

 

 


بازديد: ۳۷۴۲۶   ۹۴/۶/۲۸
بازديد: ۱۶۳۱۳   ۹۴/۲/۳۰
بازديد: ۱۱۶۸۹   ۹۶/۶/۱۲
بازديد: ۱۱۲۲۱   ۹۵/۹/۲۰
بازديد: ۸۸۵۰   ۹۶/۶/۱۳
بازديد: ۷۷۲۲   ۹۶/۳/۱۷
بازديد: ۶۱۸۵   ۹۷/۶/۱۳
بازديد: ۵۴۲۵   ۹۶/۶/۱۱
بازديد: ۴۷۰۳   ۹۶/۱/۲۸
بازديد: ۴۶۴۸   ۹۶/۱۱/۸

تماس با ما

اداره رياست: ۸۸۳۹۱۴۰۰-۰۲۱
امور مالي: ۸۸۳۹۰۸۸۷-۰۲۱
امور اداري: ۸۸۳۹۸۸۶-۰۲۱
آموزش: تماس با کارشناسان آموزش
دورنگار: ۸۸۳۹۰۸۸۹-۰۲۱
دورنگار دبيرخانه: ۸۸۳۹۰۸۸۶-۰۲۱ داخلي ۲۶۰

تهران، بلوار کشاورز، خيابان وصال شيرازي، كوچه فردانش پلاك ۲

آمار وب سايت

توجه

تمامي حقوق براي پرديس البرز دانشگاه تهران محفوظ است. بازنشر اطلاعات اعم از اخبار صفحات وب سايت با ذکر منبع بدون اشکال است. ارجاع به پايان نامه‌هاي دانشجويي بايد قالب استاندارد علمي انجام شود.