خبر شماره ۴۶۸۵

برگزاري اولين كارگاه آموزشي بازيابي اسناد و اطلاعات سازمان ملل توسط پرديس البرز دانشگاه تهران

بازديد: ۳۸۴     ۹۶/۱۱/۲۱

پرديس البرز دانشگاه تهران با همكاري دفتر سازمان ملل متحد، كارگاه آموزشي بازيابي اسناد سازمان ملل متحد را در روز دوشنبه مورخ ۱۶ بهمن ماه سال جاري برگزار نمود.


گروهي از دانشجويان دانشگاه تهران از رشته هاي مختلف جهت آشنايي با سازمان ملل و چگونگي بازيابي اسناد و اطلاعات آن در اين كارگاه كه در سالن كنفرانس دفتر سازمان ملل متحد در تهران برگزار شد شركت كردند.


در ابتداي كارگاه، دكتر محمدرضا سعيدآبادي، دانشيار روابط بين الملل دانشگاه تهران و مشاور امور بين الملل پرديس البرز بر ضرورت و اهميت آشنايي با كاركردها، اطلاعات و اسناد سازمان ملل متحد تاكيد نمود. وي با بيان اينكه امروزه مشكلات و نگرانيها بصورت فزاينده شكل جهاني پيدا مي كنند و از چارچوب جغرافياي ملي و منطقه اي خارج مي شوند از تلاش كشورها براي نقش آفريني در حكمراني جهاني در جهت تامين منافع خويش و همچنين رفع مشكلات و نگراني هاي جهاني سخن گفت و آشنايي دانشجويان، پژوهشگران، متخصصان و كارشناسان آينده كشور با اين موضوعات را ضروري دانست. در ادامه، كارشناساني از دفتر سازمان ملل متحد از ساعت ۹ الي ۱۴ به تدريس موضوعات مرتبط با كارگاه پرداختند. لازم به ذكر است به دانشجويان حاضر در كارگاه، گواهينامه شركت در كارگاه آموزشي با لوگوي سازمان ملل متحد و پرديس البرز دانشگاه تهران اعطا خواهد شد.

 

 


بازديد: ۳۳۹۲۷   ۹۴/۶/۲۸
بازديد: ۱۵۷۰۶   ۹۴/۲/۳۰
بازديد: ۱۱۱۸۱   ۹۶/۶/۱۲
بازديد: ۹۶۵۳   ۹۵/۹/۲۰
بازديد: ۸۳۲۳   ۹۶/۶/۱۳
بازديد: ۷۳۶۶   ۹۶/۳/۱۷
بازديد: ۵۸۷۰   ۹۷/۶/۱۳
بازديد: ۵۲۳۶   ۹۶/۶/۱۱
بازديد: ۴۵۱۳   ۹۶/۱/۲۸
بازديد: ۴۴۶۳   ۹۶/۱۱/۸
بازديد: ۲۳   ۹۷/۷/۲۳
بازديد: ۴۸   ۹۷/۷/۲۳
بازديد: ۴۵   ۹۷/۷/۲۳
بازديد: ۱۷   ۹۷/۷/۲۲
بازديد: ۲۱   ۹۷/۷/۱۶
بازديد: ۹۰   ۹۷/۷/۱۵
بازديد: ۷۸   ۹۷/۷/۱۴
بازديد: ۲۴۵   ۹۷/۷/۱۴
بازديد: ۲۲۹   ۹۷/۷/۱۱
بازديد: ۲۶   ۹۷/۷/۱۱

تماس با ما

اداره رياست: ۸۸۳۹۱۴۰۰-۰۲۱
امور مالي: ۸۸۳۹۰۸۸۷-۰۲۱
امور اداري: ۸۸۳۹۸۸۶-۰۲۱
آموزش: تماس با کارشناسان آموزش
دورنگار: ۸۸۳۹۰۸۸۹-۰۲۱
دورنگار دبيرخانه: ۸۸۳۹۰۸۸۶-۰۲۱ داخلي ۲۶۰

تهران، خيابان انقلاب، خيابان وصال شيرازي، كوچه فردانش پلاك ۲

آمار وب سايت

توجه

تمامي حقوق براي پرديس البرز دانشگاه تهران محفوظ است. بازنشر اطلاعات اعم از اخبار صفحات وب سايت با ذکر منبع بدون اشکال است. ارجاع به پايان نامه‌هاي دانشجويي بايد قالب استاندارد علمي انجام شود.