خبر شماره ۴۶۵۴

نشست هيات رئيسه پرديس البرز در جمع قهرمانان پرديس البرز در شانزدهمين جشنواره ورزشي

بازديد: ۹۷۲     ۹۶/۱۰/۲۵

در روز يكشنبه ۲۴ دي ماه پرديس البرز در نشتسي صميمي از دانشجويان قهرمان ورزشي خود تقدير به عمل آورد . در اين جلسه دكتر نوربخش رييس پرديس البرز دانشگاه تهران به همراه معاونين خود دكتر وصفي و رفيعي با حضور ساده و بي تكلف در جمع قهرمانان ورزشي پرديس البرز، پاي درد دل دانشجويان قهرمان نشستند و با اهداي لوح تقدير و جوايز ارزنده اي از زحمات اين دانشجويان تقدير به عمل آوردند.
ايشان با حضور در جمع دانشجويان ورزشكار و قهرمانان مدال آور بر اهميت ارتقاي جايگاه ورزش در دانشگاه با هدف حفظ سلامت آحاد جامعه و لزوم تغيير سبك زندگي تاكيد كرد.

وي بر اهميت مشاركت دانشجويان در برنامه هاي پرديس در ابعاد مختلف و ارائه نظر و ايده در پيشبرد آن تاكيد و بر لزوم توسعه ورزش دانشجويي در سطح دانشگاه و كشور اشاره نمود. ورزش نه تنها موجب شادابي و افزايش خلاقيت و توانايي فكري بلكه در ارتقاء علمي دانشجويان مي تواند موثر باشد. پرديس بنا دارد رتبه خود را در جايگاه ورزش قهرماني دانشجويي ارتقاء دهد.
در ادامه دانشجويان قهرمان و مدال آور پرديس البرز به طرح نظر و ديدگاه خود با رئيس پرديس، به گفت و گو درباره چگونگي رفع موانع و راهكارهاي ارتقاي ورزش در پرديس پرداختند.
دانشجويان ورزشكار در پايان اين نشست با قدرداني از حضور و توجه خاص رئيس پرديس به مقوله ورزش، حضور وي را در پرديس فرصت مغتنمي براي بهبود و ارتقاي جايگاه ورزش تلقي كردند.


بازديد: ۳۴۵۵۴   ۹۴/۶/۲۸
بازديد: ۱۵۸۵۰   ۹۴/۲/۳۰
بازديد: ۱۱۳۰۵   ۹۶/۶/۱۲
بازديد: ۹۹۵۱   ۹۵/۹/۲۰
بازديد: ۸۴۳۶   ۹۶/۶/۱۳
بازديد: ۷۴۶۷   ۹۶/۳/۱۷
بازديد: ۵۹۸۱   ۹۷/۶/۱۳
بازديد: ۵۲۸۱   ۹۶/۶/۱۱
بازديد: ۴۵۵۹   ۹۶/۱/۲۸
بازديد: ۴۴۹۳   ۹۶/۱۱/۸

تماس با ما

اداره رياست: ۸۸۳۹۱۴۰۰-۰۲۱
امور مالي: ۸۸۳۹۰۸۸۷-۰۲۱
امور اداري: ۸۸۳۹۸۸۶-۰۲۱
آموزش: تماس با کارشناسان آموزش
دورنگار: ۸۸۳۹۰۸۸۹-۰۲۱
دورنگار دبيرخانه: ۸۸۳۹۰۸۸۶-۰۲۱ داخلي ۲۶۰

تهران، خيابان انقلاب، خيابان وصال شيرازي، كوچه فردانش پلاك ۲

آمار وب سايت

توجه

تمامي حقوق براي پرديس البرز دانشگاه تهران محفوظ است. بازنشر اطلاعات اعم از اخبار صفحات وب سايت با ذکر منبع بدون اشکال است. ارجاع به پايان نامه‌هاي دانشجويي بايد قالب استاندارد علمي انجام شود.