خبر شماره ۴۶۴۱

نشست صميمي هئيت رئيسه پرديس البرز با كاركنان پرديس به مناسبت شب يلدا

بازديد: ۱۰۸۰     ۹۶/۹/۲۹

شب يلدا در فرهنگ ايرانيان جايگاه ويژه اي دارد ايرانيان با نگاه مثبت به اين فرصت و شادي كردن در اين شب ؛ آن را مقهور روح لطيف و زيبا پسند خود كرده اند و يلدا را به يكي از زيباترين شب هاي سال تبديل نموده اند. نشست صميمي هيات رئيسه پرديس با كاركنان مجموعه مصادف با شب يلدا در دفتر مركزي پرديس در تاريخ ۲۹ آذر ماه در دفتر مركزي پرديس البرز برگزار گرديد. در اين نشست دكتر نوربخش رئيس پرديس، ضمن تشكر از تلاش هاي همكاران در تجهيز ساختمان جديد پرديس البرز و امكان ارايه خدمات بهتر به دانشجويان عزيز، به بيان جايگاه شب يلدا در فرهنگ ايرانيان به طور خاص و اينكه ايرانيان با نگاه مثبت به اين فرصت يلدا را به يكي از زيباترين شب هاي سال تبديل نموده اند، پرداختند. آيين هاي سنتي همچون مراسم شب يلدا كاركرد اجتماعي مهمي دارد و آن تقويت روح همبستگي، روح ملي و احساس هويت در بين اعضاي جامعه است. اينها آئين هاي مهرورزي و ايجاد اميد در جامعه ايراني است.

دكتر نوربخش در ادامه با توجه به ايجاد انگيزش بين كاركنان، انگيزيش را يكي از مسائل كليدي دانسته كه نقش تعيين كننده اي در ابعاد مختلف سازماني دارد و سازمانها براي نيل به اهداف بلند ، موظف به ايجاد انگيزش در افراد سازمان هستند. روابط انساني، اخلاق كار، خلاقيت و نوآوري نيز نقش مهمي در رسيدن به اهداف سازماني دارد. او ارتقا كيفيت، بين المللي شدن و ارتقا پرديس در سطح استانداردهاي بين المللي را از اهداف آن برشمرد


ايشان برگزاري نشست ها و ارتباط مستقيم با كاركنان را امري واجب دانست و برضرورت ايجاد بستري به منظور خلاقيت و ارائه ايده هاي نو براي كاركنان مجموعه كه عمدتا جوان هستند اجتناب ناپذير ذكر كرد.

در اين نشست معاونين وتعدادي از كاركنان به بيان ديدگاه ها و مسائل جاري پرديس در جهت نيل به اهداف پرديس پرداختند.در پايان طبق رسوم سنتي تفالي به حافظ لسان الغيب زده شد و با دعا و آرزوي موفقيت و سلامتي براي همه به پايان رسيد

 

 


بازديد: ۳۷۱۸۳   ۹۴/۶/۲۸
بازديد: ۱۶۱۹۲   ۹۴/۲/۳۰
بازديد: ۱۱۶۱۰   ۹۶/۶/۱۲
بازديد: ۱۱۰۷۶   ۹۵/۹/۲۰
بازديد: ۸۷۶۱   ۹۶/۶/۱۳
بازديد: ۷۶۶۶   ۹۶/۳/۱۷
بازديد: ۶۱۴۷   ۹۷/۶/۱۳
بازديد: ۵۳۹۵   ۹۶/۶/۱۱
بازديد: ۴۶۷۶   ۹۶/۱/۲۸
بازديد: ۴۶۰۹   ۹۶/۱۱/۸

تماس با ما

اداره رياست: ۸۸۳۹۱۴۰۰-۰۲۱
امور مالي: ۸۸۳۹۰۸۸۷-۰۲۱
امور اداري: ۸۸۳۹۸۸۶-۰۲۱
آموزش: تماس با کارشناسان آموزش
دورنگار: ۸۸۳۹۰۸۸۹-۰۲۱
دورنگار دبيرخانه: ۸۸۳۹۰۸۸۶-۰۲۱ داخلي ۲۶۰

تهران، بلوار کشاورز، خيابان وصال شيرازي، كوچه فردانش پلاك ۲

آمار وب سايت

توجه

تمامي حقوق براي پرديس البرز دانشگاه تهران محفوظ است. بازنشر اطلاعات اعم از اخبار صفحات وب سايت با ذکر منبع بدون اشکال است. ارجاع به پايان نامه‌هاي دانشجويي بايد قالب استاندارد علمي انجام شود.