خبر شماره ۴۵۸۹

برگزاري مراسم نودانشجويان پرديس البرز دانشگاه تهران

بازديد: ۱۱۶۲     ۹۶/۸/۱

آيين ورودي دانشجويان جديد پرديس البرز دانشگاه تهران، يكشنبه ۳۰ مهرماه در تالار علامه اميني دانشگاه برگزار شد. اين مراسم باحضور معاون آموزشي دانشگاه، معاون فرهنگي دانشگاه و هيات رئيسه پرديس، مديران و رابطين پرديس برگزار شد. دكتر نوربخش، رئيس پرديس البرز با تبريك آغاز سال تحصيلي به اساتيد و دانشجويان به بيان تلاش پرديس البرز در راستاي سياست هاي راهبردي دانشگاه پرداخت. سياست هاي سه گانه دانشگاه تهران كه عبارتند از بين المللي شدن دانشگاه، كارآفريني و توجه به نيازهاي جامعه و همچنين ايفاي مسئوليت اجتماعي و اخلاق مدار خواهد بود.
در ادامه ايشان به بيان اينكه پرديس البرز حوزه تاسيس بين رشته ايي و برنامه هاي جديد مانند دانشگاه هاي نسل جديد خواهد بود تا بتواند افق هاي جديدي را ايجاد نمايد پرداختند.او به بيان توسعه ي حمايت هاي دانشجويي پرديس در ابعاد مختلف اشاره كرد .دكتر غلامعلي افروز، استاد ممتاز دانشگاه تهران و چهره ماندگار نيز به عنوان ميهمان افتخاري به بيان مطالبي در خصوص عوامل موثر در موفقيت با استفاده از خلاقيت و انگيزه پرداختند.دكتر افروز دانشجويان پرديس البرز را باانگيزه تر و در جهاتي خلاق تر و پرتحرك تر از ديگر دانشجويان دانستند.ايشان حركت درجهت رشد و تاسيس بنياد حاميان را كه از طرف مسئولين پرديس اعلام شده بود، راحركتي مناسب و قابل تقدير دانست و از دانشجويان و اساتيد در خصوص ايجاد و حمايت آن دعوت بعمل آورد.


آقاي دكتر سرسنگي معاون محترم فرهنگي دانشگاه نيز با اظهاربه اينكه پرديس البرز فرصت حضوردراين دانشگاه براي علاقمندان به علم ايجاد نموده است و اين فرصت ممتازي است كه هم در معتبرترين مركز آموزشي و پژوهشي كشور دانش‌اندوزي كنيد و هم در سايه توجه اين دانشگاه به توانمندسازي اجتماعي دانشجويان و فراهم‌آوري بستر رشد فرهنگي، تمام استعداد و ابعاد وجودي خود را شكوفا كنيد، براي دانشجويان پرديس البرز آرزوي موفقيت نمود.

 


در ادامه آقاي دكتر حسيني معاون محترم آموزشي نيز به مسئوليت پرديس البرز درخصوص ايجاد برنامه هاي بين رشته اي و مأموريتي كه دانشگاه تهران بر عهده پرديس البرز قرار داده است، اشاره نمود و جايگاه پرديس البرز را جايگاهي ممتاز دانست. ايشان كه به نمايندگي از رياست محترم دانشگاه در اين مراسم حضور داشته اند در ادامه به بيان مطالبي در خصوص وضعيت فعلي پرديس و آينده درخشان آن پرداختند.
اين برنامه با اجراي برنامه هاي فرهنگي و نمايش كليپ هاي مختلف آموزشي و فرهنگي همراه بوده است و در پايان به دانشجويان فارغ التحصيل رتبه هاي اول و منتخب جوايزي اهدا گرديد.
در اين مراسم نشان دانشگاه تهران به رسم يادبود به كليه نودانشجويان اهدا گرديد.

 

 

 


بازديد: ۳۵۱۱۵   ۹۴/۶/۲۸
بازديد: ۱۵۹۶۸   ۹۴/۲/۳۰
بازديد: ۱۱۴۱۹   ۹۶/۶/۱۲
بازديد: ۱۰۷۲۴   ۹۵/۹/۲۰
بازديد: ۸۵۷۵   ۹۶/۶/۱۳
بازديد: ۷۵۴۹   ۹۶/۳/۱۷
بازديد: ۶۰۴۶   ۹۷/۶/۱۳
بازديد: ۵۳۲۷   ۹۶/۶/۱۱
بازديد: ۴۶۰۲   ۹۶/۱/۲۸
بازديد: ۴۵۳۴   ۹۶/۱۱/۸

تماس با ما

اداره رياست: ۸۸۳۹۱۴۰۰-۰۲۱
امور مالي: ۸۸۳۹۰۸۸۷-۰۲۱
امور اداري: ۸۸۳۹۸۸۶-۰۲۱
آموزش: تماس با کارشناسان آموزش
دورنگار: ۸۸۳۹۰۸۸۹-۰۲۱
دورنگار دبيرخانه: ۸۸۳۹۰۸۸۶-۰۲۱ داخلي ۲۶۰

تهران، خيابان انقلاب، خيابان وصال شيرازي، كوچه فردانش پلاك ۲

آمار وب سايت

توجه

تمامي حقوق براي پرديس البرز دانشگاه تهران محفوظ است. بازنشر اطلاعات اعم از اخبار صفحات وب سايت با ذکر منبع بدون اشکال است. ارجاع به پايان نامه‌هاي دانشجويي بايد قالب استاندارد علمي انجام شود.