خبر شماره ۴۵۷۰

حمايت از مسابقات دانشجويي بر پايه واحد درسي (Experimental Homework)

بازديد: ۱۷۹     ۹۶/۷/۱۵

به استحضار مي‌رساند پارك علم و فناوري دانشگاه تهران در راستاي توانمندسازي دانشجويان دانشگاه تهران براي حركت در مسير خلاقيت و ترويج تفكر كسب و كار، از مسابقات علمي - دانشجويي در قالب پروژه عملي دروس دانشگاهي و در چارچوب "برنامه جوانه" حمايت مي‌نمايد.

برنامه جوانه شامل حمايت از تورهاي بازديد از صنعت، حمايت از رويدادهاي ترويجي فناوري و كارآفريني و حمايت از برگزاري مسابقات دانشجويان دانشگاه تهران در قالب دروس عملي دانشگاهي مي‌باشد. هدف اصلي اين برنامه كمك به ايجاد چارچوب‌هاي فكري فناورانه، پرورش تفكر خلاق و توليد ايده‌هاي ايجاد كسب و كار از دانش كسب شده در حين تحصيل در دانشگاه است.

تقاضا دارد در صورتي كه متقاضي استفاده از حمايت مالي اين برنامه هستيد، پس از مطالعه دستورالعمل (پيوست) نسبت به ارسال كاربرگ درخواست اقدام فرمائيد.

 


پيوست‌ها:


تماس با ما

تلفن: ۳۲۸۲۹۰۶۰-۰۲۶
گذاشتن پيغام: فرم

كرج، بعد از پل فرديس، به طرف جاده ملارد، بعد از پمپ بنزين باران، شهرك بنفشه، انتهاي بلوار شرقي، ابتداي بلوار شمالي، پلاك ۳۳۸

آمار وب سايت

توجه

تمامي حقوق براي پرديس البرز دانشگاه تهران محفوظ است. بازنشر اطلاعات اعم از اخبار صفحات وب سايت با ذکر منبع بدون اشکال است. ارجاع به پايان نامه‌هاي دانشجويي بايد قالب استاندارد علمي انجام شود.